+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada abimin öldüğünü görmek anlamı nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada abimin öldüğünü görmek anlamı nedir

  Reklam
  Sual: hocam rüyamda abimin öldüğünü gördüm ama ölüsünü görmedim bide graj var garajda amerikalıların kullandığı motorlardan vardı 1 tane ön tekeri büyük arka tekeri küçük olan motorlar ne alaka bilmiyorum ama var bide rüyamda abim acaba cehennememi gitti acaba azap çekiyomu Allah'ım inşallah azap çekmiyodur inşallah cehemmenme gitmemiştir diye dua ediyordum ağlıyordum bide abim 21 yaşında çok küfür ediyor küfürlü konuşuyor hocam ? 2. 2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyamda abimin öldüğünü gördüm anlamı nedir


  Reklam  Cevap: Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini haber verir. Yani ölü diri getirir. En doğrusunu yüce olan Allah (cc) bilir. Abiniz içinde Yüce Allah'tan ıslahı için dua ve niyazda bulununuz..

 3. 3
  Misafir
  Arkadaşlar rüyada gozlerimin onunde abimin kolu cikti ve oldu bu ne demek

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Rüyalarda görülen bu tür olumsuzluklar tam tersi olarak tabir edilir. Abinin işlerini kendisi yönetmesine ve sağlıklı uzun bir ömre işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  Rüyamda abim ölmüştü. Ben annemle ağlayarak mezarlığa gittik. Tabutun kapağını abimi son birkez görmek için açtım. Abim dirildi ve üşüyorum dedi. Doktorları çağırdım ve üşümesin diye kendi üstümde ki kırmızı montu abimi kaldırırsam canı acır diye ters olarak sadece önüne giydirdim. Acaba rüyamın manası nedir?

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar özellikle aile içerisinde meydana gelecek olan hayırlı ve sevindirici gelişmelere yorumlanır. Bazende özlem duyulan kimseye kavuşmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Rüyamda abim yanımıza geliyordu normalde başka bi şehirde çalışıyo geldiğinde de 1 gün ömrü kaldığını öğreniyoduk ben ve ablama çiçek almıs aramız iyi olsun iyi ayrılalım diye somra bi sonra kapıda bizi beklerlen bi hırsızlık olayı oluyordu abimler onu çozüyodu sonra gidiyodu ertesi gün telefonuma öldü diye mesaj geliyodu

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Abinle ilgili olumsuz bir manaya işaret etmez. Ancak senin için günahlarını terketmen gerektiğine yani dini açıdan iyi bir durumda olmadığına tabir edilir. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. 9
  Misafir
  Rüyamda hamile Arkadaşım var yanımda eşim var Arkadaşım ölmüş kaynı yada net değil oğlu kardeşimi bilmiyorum ölmüş mezarlıktayız ziyaret ettik sonra benim abimin mezarına gidelim diyorum (gerçekte abim yaşıyor)mezarında kefenli kefeni açıyoruz abim bir insan bacağı ağrıyınca yukarı kaldırır ya aynı mezarda abim öyleydi arkadaşımda oturmuş Kuran okuyor herhalde birden abim gözünü açtı konuşmaya başladı aslında ben abime çok içten seslendim ağladım aç gözünü diye arkadaşımında bacağını tuttu ama kız korkmadı hiç abimin Gamze'si yok yanağında çok güzel bir Gamze vardı gözü kapalı gülümsedi sonra gözünü açtı bir gözü simsiyah soldu galiba düz parlak bir taştı diğeri normaldi bana Allah'ın merhameti sonsuz ALLAH çok merhamet edendir diyor 😭😭😭

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Abini özlemene işaret ettiği gibi onun durumunun inşaallah hayırlı olduğuna da yorumlanır. Onu bu şekilde görmek ona bol bol dua etmek ve kabrini ziyeret etmek manasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 11
  Misafir
  Rüyamda abimin ölme haberini alıyoruz ailecek ama nasıl ve nerde öldüğünü bilmiyoruz.Çok üzüldüğümden cenazesine de gitmek istemiyordum ve gitmiyordum.Acaba ne ile yorumlayabiliriz.Teşekkürler

 12. 12
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişi için çok zor bir sürece gireceğine işarettir. Sıkıntıların artacağı, sorunların katlanarak büyüyeceği, kişinin umutsuzluğa düşeceği manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu

rüyada abinin öldüğünü görmek

rüyada abisinin öldüğünü görmek

rüyada abimin öldüğünü görmek

rüyada abinin ölmesi

rüyada abinin öldüğünü görmek ve ağlamakruyada abinin oldugunu gormekrüyada abimi ölmüş gördüm