+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada abimin öldüğünü görmek anlamı nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada abimin öldüğünü görmek anlamı nedir

  Reklam
  Yorum: Rüyada abimin öldüğünü görmek anlamı nedir isimli yazı www.Mumsema.com

  Abimle bazı sıkıntılılarımız var şu an görüşmüyoruz.rüyamda abim ölmüş babamla beraber mezarlıktayım ama sadece abimin mezarlığını görebiliyorum toprağı ıslak ve çok bol babam mezarı düzeltiyo kürekle ben deli gibi ağlıyorum çığlıklar atıyorum babam mezarın yanındaki toprağı mezarın üstüne atıyo abimin bedeni görünücek diye korkuyorum ve dahada çığlık atıyorum ve mezarın yönü değişiyo düzenli bi mezar oluyo şimdi oldu diyo babam.tarif edilmez bi üzüntüyle gözyaşı içinde uyandım.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada abimin öldüğünü görmek anlamı nedir


  Reklam  Aranızda yaşanan sorunlardan çok etkilendiğine ve üzüldüğüne ama en sonunda feraha kavuşacağınıza alamet edern hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Hocam normalde abim yaşıyor ama ben bugün abi rüyamda çoktan ölmüş ama ben bir an öldüğünü hatırladım ve ağladım bunun anlamı nedir

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya tamamen tersi ile tabir edilir. Abin için hayırlı ve uzun bir ömrün işaretidir. Ağlamak da böyle tam zıddı ile yorumlanmıştır. Ferah, huzur ve mutluluk anlamındadır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
rüyada abinin öldüğünü görmek,  rüyada abisinin öldüğünü görmek,  rüyada abimin öldüğünü görmek,  ruyada abinin oldugunu gormek,  rüyada abinin ölmesi,  ruyada abiyi olu gormek,  rüyada abiyi ölmüş görmek