+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Gavs-ı Sani hz. rüyada görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gavs-ı Sani hz. rüyada görmek

  Reklam
  Sual: Rüyamda Gavsımızı gördüm ama neye işaret bilmiyorum ve inşallah cevaplanır. Rüyada Gavs-ı Sani hz. görmek ne anlama gelmektedir açıklar mısınız ? ? 2. @hmet
  Üye

  Cevap: Gavs-ı Sani hz. rüyada görmek


  Reklam  Cevap: Rüyada Aimlerigörmek hayirla yorumlanır ama gorme sekline göre değişir

 3. Rıdvan
  Üye
  Gavs hz gittim ve tovbe aldim sabah namazınıda kıldık sabah eve geldim çok terledim tşort be kapriyi çıkartıp uyuycaktım nasılsa ertesi gun 8 şartı yapcam gormem deyip inşallah çarpılmam dedim gozlerimi kapattım herşey 5 dakka surmemiştir. Ruyamda geldigim yolda aynı kişilerle geliyoruz arkamızda bi bayan grubu 10 15 kişi biri geçen burda fotograf çekinirken gavs hz gördum diyor merak ettim dondm arkaşı fotografını çekerken arkasını dondu gavs sani hz diye bagîrdı soluma yattım tam arka hizasında siyah yada laciver pardusede gavs hz. Birdan sagıma dondum tşortu beyaz pardusesi krem rengi yüruyor yanimdakiler gavs hz dedi göz göze geldik onune dondu ve sadece sesiyle gel diye 2 kere yada 3 kere çagırdı koşmaya başladım 4 5 adım attım havalandım 4 5 adımda orda attım vicudum titredi uyandım mesafe baya vardı sanki elektrik çapmîs gibi oldum kapriyi giydim uzandım yarısı kadar vicud titredi tşortu gitdim uyudum.

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyada alim ve şeyh görmek hayırlıdır. Hem bu rüyanında hemde genel bir tabiri, kişinin içerisinde bulunduğu sorun ve sıkıntılarından kurtulması anlamına gelir. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
ruyada gavsi sani yi gormek,  rüyada gavsı görmek,  rüyada gavs hazretlerini görmek