Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Üst üste aynı rüyayı görmek ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba benim eşim haftada 1 veya 2 defa kendi cenazesini görüyor ve ruhunun ayrı yerde durduğunu bedeninin gömüldüğünü sölüyor.Kendisi bizlerin kabri başında ağladıgımızı ama onu görmeyip duymadığımızı sölüyor ve tam toprak atılırken uyandığını.Bu rüyayı açıklıyabilirseniz çok mutlu olurum.İyi günler

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba. Bu rüya hayırlı ve güzel bir rüyadır. Sabırsızlıkla ve heyecanla beklenen bir işin istenilen doğrultuda nihayete ereceğine yorulur. Kişinin resmi ya da gayri resmi bir işinin ona kazanç, rahatlık ve kısmet getir anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  merhaba rüyamda namaz kılmak için abdest almaya giderken yüksek bir yere çıkıyorum gökyüzüne baktığımda çok yakın olduğunu ve sıra sıra bir sürü yıldız olduğunu görüyorum neredeyse gökyüzünde karanlık bir yer kalmamış bazıları yavaşça hareket ediyor bazıları çok parlıyor sonra biraz manzarayı izleyeyim diye oturuyorum o sıra da evdeki kapılar pencereler hareket edip hafif rüzgar çıkıyor bende korkup annemin yanına gidiyorum annem kızım o sesleri sen mi yaptın diyor bende hayır ben değil onlar diyorum görünmeyen varlıklar ve uyanıyorum uyandığımda sabah ezanı okunuyordu not; ben yıldızlı rüyaları çok sık görmeye başladım eskiden çok seyrekti bunu da ayrı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Rüyan hayırlara işarettir. Günahlardan arınmak için Allah'a yönelmeye ve başarılar elde etmeye tabir edilir. Ayrıca bu rüyaların mutluluk verici haberler alması ya da böyle olaylar yaşaması, sorunlara çözüm, dertlere şifa bulması anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Meraba. Uc dort gundur ruyamda sevgilimin (erkek) beni aldattigi goruyorum. Ruyalarim yerleri farkli ama konusu hep ayni. Suanda aramiz biraz acik. Sizce ne anlama geliyor ?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya arada var olan veya yaşanacak sorunların bir habercisidir. Bazı rüya yorumcularına göre ise bu tür rüyalar ilişkinin çok daha güçlü ve sağlam olacağı anlamında yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  S.aleyküm eşim üst üste 5 6 gündür aynı rüyayı gördüğünü söylüyor ve eşim hamile üst üste rüyasında bir ucurumdan bir yerlerden düştüğünü görüyor bu ne anlama geliyor ve tiksinerek uyaniyor bidaha da uyuyamıyor

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Allah sağlık sıhhat ve afiyetle bebeğinize kavuştursun. Bu eşinizin zor bir dönemden geçtiğine ve yardıma muhtaç olduğuna alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  - İki gundur sevdigim kisiye kactigimi görüyorum. Ailem vermiyr ve bilinc altinda boyle birseyde olmadi.


  - selamun aleykum bende ruyamda sewdigim adamla ewlenmistim ayni ruyayi ayni gunde gordum bu ne anlama geliyo acba??

 10. arifselim
  Yönetici
  - Hayatında var olan sıkıntılardan bıkmış olduğuna ve bu sorunları düşündüğüne işaret eder.

  - Aleykum selam. bu rüya gerçek hayatta da güzel gelişmelere ve sevineceğin haberleri almaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Annem rüyasında sürekli sevdiğim çocuğu görüyor ve çocuk mutsuzmuş rüyada ne anlama geliyor bu teşekkürler.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya duyulan pişmanlığa ve genel anlamda hayatında bir düşüş yalamak anlamında yorumlanır. Bazende bu rüya geçici bir süre için sıkıntıların yaşanmasına ama bunları sabırla atlatacağına yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
13. Sayfa BirinciBirinci ... 1012131416 ... SonuncuSonuncu

aynı rüyayı üst üste görmek

üst üste aynı rüyayı görmek

rüyada sürekli aynı kişiyi görmeksürekli aynı rüyayı görmekrüyada üst üste aynı kişiyi görmek3 gün üst üste aynı rüyayı görmekiki gün üst üste aynı rüyayı görmek