+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğim kişi evime geldi anlamı nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada sevdiğim kişi evime geldi anlamı nedir

  Reklam
  Yorum: Rüyada sevdiğim kişi evime geldi anlamı nedir ile ilgili yazı Yudumla.com
  Rüyamda hoşlandıgım ama bir süredir tartışmalı olup konuşmadıgım kişi evime geliyordu.Son zamanlardaki sorunlarımızdan bahsettikten sonra ondan hoslandığımı ağlayarak söylüyordum.Bunun üzerine bana sarılıp beni yanına oturtuyordu.Bu şekilde sevgili olmuş oluyorduk.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada sevdiğim kişi evime geldi anlamı nedir


  Reklam  Bu rüya dargın olduğu kimse ile barışmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Ayrıca eve gelmesi sevineceğin mutlu olacağın gelişmelere tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba rüyamda sevdiğim kız benden habersiz eve geliyor hemde bizim evde misafirler varken ne demek acaba

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Eve sevdiğinin gelmesi güzel ve çok sevineceğin gelişmeler yaşamak anlamında yorumlanır. Olmasını çok arzu ettiğin bir şeyin meydana gelmesine işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  RüyaMda sevdiğim erkek evime geliyo sonra aşağıya iniyoruz yanımızda benim kız arkadaşım var bana sarılıyor yanağımdan öpüyo bi kaç kere sonra annem gelince hepimiz saklanıyoruz . Ne anlama geliyor

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya sevinmeye, sevinçli haberler elde etmeye ve beklediğin güzel gelişmeleri artık yaşamaya alamet eder. Bu rüya nasibin açık olmasına da işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Şu an ben evliyim rüyam da eski sevgilim benim evime geliyor ve eşim de evde biraz sinirli oluyor ama bana bisey demiyor git yemek ver diyor bende helva ve ekmek veriyorum eşimde bizi izliyor sonra bizde uykuya kalıyor biz kaldıramıyoruz ann ve babam geliyor onlar uyandırıyor ve gidiyor esim bana diyor siz beraber yemek yemiş olsaydınız seni gebertirdim

 8. arifselim
  Yönetici
  Şu anki eşinle uzun ve çok hayırlı bir evliliğinizin olacağına işarettir. Eski sevgiliyi görmek olumlu manaya yorumlanır ve şu anki evliliğiniz açısından hayırlara işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 34
rüyada sevgilinin eve gelmesi,  rüyada eski sevgilinin eve gelmesi ,  Rüyada eski sevgilinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin kişinin evine gelmesi,  rüyada sevgilinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğinin evine gelmesi,  rüyada sevdiğin erkeğin evine gelmesi