+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kar ve kan görmek tabiri nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada kar ve kan görmek tabiri nedir

  Reklam
  Sual: rüyamda olduğumuz yere kış olduğu için kar yağmıştı ve çok güzeldi kardeşim araba kaymasın diye arabayı tutuyordu bende yardıma gittim sonra yanımızdaki araba devrildi hafif bizim arabaya çarptı bize bir şey olmadı sonra kapalı yere gidip beyaz kilotum vardı kan gördüm pempemsi ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyamda kar ve kan gördüm tabiri nedir


  Reklam  Cevap: Rüyada Kar görmek Ne Demek? kısaca
  Kar Rüyasi iki sekilde yorumlanir. Kisin görülen Kar rüyalari iyi sayilir. Bu rüyalar hayatin degisecegini, iyi günlerin yaklastigini, sikintilarin bitecegini haber verir. Bembeyaz Kar, huzur ve mutluluk olarak da alinir. Mevsimsiz görülen kar rüyasi, ani degisiklikler nedeniyle hayatin alt üst olacagina isarettir.


  Rüyada Kan Görmek Nedir? kısaca

  İbni şirin ( rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kan, haram mala ve günaha delalettir.
  Kana bulaştığını gören kimse, haram mal ile uğraştığına ya da büyük bir günah işlediğine delalet eder. Gömleğinde nerden bulaştığını bilmediği bir kan olduğunu görmesi, hiç beklemediği bir yerden kendisine iftira edilmesine delalettir. Gömleğine boğa kanı bulaştığını gören kimseye, sul*tan tarafından iftira atılır. Koç kanı bulaştığını görmesi, zengin ve merte-beli bir adamın kendisine iftira etmesidir.

  En doğrusunu Yüce olan Allah (cc) bilir


+ Yorum Gönder
rüyada kar ve kan görmek,  ruyada kar ile birlikte kan gormek,  rüyada karın üzerinde kan görmek