Konu Kapatılmıştır
61. Sayfa BirinciBirinci ... 5860616264 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  ben istihareye yattim ve su şekil niyet ettim ben bu yıl içinde sevdigim adamla nisanlanicakmiyim diye hep rüyamda hayırlı goruyordum bu defada gümüş yüzük gördüm ne manası acaba teşekkür ederim. ..

 2. arifselim
  Yönetici
  Şu işim veya şu şey olacak mı yada şu zamanda şu olacak mı diye istihare yapılmaz. Öyle bir şey yoktur. İstihareyi doğru bir şekilde anlamak gerekir.

 3. Misafir
  İyi akşamlar,
  Bir kişinin hayırlı olup olmadığı görmek için istihare yattık. İstiharede birçok köpek vardı ne manaya gelir. Bazı köpeklerde havlıyor ve baya hırçınlardı ama saldırmıyorlardı yardımcı olursanız sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüya istihare için hayırlı manada yorumlanmaz. Ancak istihareden önce mutlaka araştırmak danışmak şarttır. Bir rüya tek başına bir karar vesilesi olmamalıdır.

 5. Misafir
  Birisiyle tanıstırıldık ciddi düşündük aileler öğrendi fakat sonra iletişim kuramayıp bi kac kere ayrıldık şimdi tekrar görüşmek istiyor ailemde katiyen kabul etmiyor bende istihareyi yattım rüyamda Kuran kursu gibi biyerdeyiz ama erkek kız karışık daha önceden tanıştığım düzgün bi yaşantısı olmayan bü Ada'mı orda görüyorum bana gülüyor etrafındakiler ona rüya yorumlatıyor bende banada yor dedim kafamı dırseklerinin arasına aldı anlat dediler o an cok huzurluydum hatta rüyamda uyurken güldüm ve birinden kıyafet istedim bana çantaların içinde bana ait olmayan rengarenk elbise ve eşarp brakmış kafam cok karıştı yardımcı olun lütfen..

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya istihare için açık bir işaret olmaz. İstiharede en önemlisi içinin rahat etmesi ve huzurla dolmasıdır. Ayrıca istihare mutlaka istişareden bir netice alınmadığında yapılmalıdır.

 7. Misafir
  S.a hocam ben bir işin olması hayırlı mi diye istihareye yattım rüyamda önce mantı gordum sonra bir kabın içerisinde beyaz peynir gordum biraz suluydu yardımcı olursanız sevinirim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya istihare için hayırlı bir işarettir. Ancak bunla birlikte ilk önce istişare etmiş olman ve içine de huzur hissinin gelmiş olması gerekir.

 9. Mümine_54
  Seyirci Üye
  Selamunaleyküm. Biz uzaktan akraba olan bir kızı abime düşündük. İstişarede bulunduk net karara varamadık kafamız çok karışık, annem kızı çok seviyor ama diyorki içim bi daralıyor bir açılıyor , bizde istihareye başvurduk. İstiharede bir kuyu gördük kuyunun üzerinde de beyaz biz Demir var. Abim o kuyuyu geçemiyor. Bunun manası nedir, yorumlarsanız çok sevinirim. Allah razı olsun.

  Biz istişarede bulunduk ama net karara varamadık bu yüzden istihareye başvurduk. İstiharede bir kuyu ve kuyunun üzerinde beyaz Demir vardı acaba bu hayırlı mı değil mi ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu şekilde kuyu görmek kişi için mutlu olmasına engel olacak birisine alamet eder. İstihareye yatan kişinin içine doğan huzur yada huzursuzluk hissi en doğru işaret olur.

 11. Misafir
  Görücü usulü bir evlilik düşünüyorum. İkimizde birbirimizi gorduk beğendik. Ama birde istihare yapılması istendi. Onun istihare ye yattığını bilmiyorum ama ben yattım. Rüyamda siyah bir elbise ayaklarımda da kırmızı ayakkabilar vardı. Evimizin kapısı açık kalmış ve içeriye kül renginde bir kedi girmiş. Mutfaktan çıkıyordu. Mutfağa girdim Çeşme açık kalmış. Tezgahın üstüne kadar su çıkmıştı. Perdeler de islanmisti sizce ne anlama geliyor

 12. arifselim
  Yönetici
  İstişare yapılmış ve uygun olduğu kanaatine varılmışsa artık istihare yapmaya gerek yoktur. Bu gördüğün rüya istihare için yeterli bir işaret olarak kabul edilemez.

Konu Kapatılmıştır
61. Sayfa BirinciBirinci ... 5860616264 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları