Konu Kapatılmıştır
57. Sayfa BirinciBirinci ... 5456575860 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 673
  Misafir
  Reklam
  Merhaba size ben mesaj atmıştım bekarim ama gelecekte evlilik için istihareye yattigimi sizde olmayan bişey için istihare olmaz demişsiniz gelecekte hayırlı bir yuva kuracağı mı rüyada goremem mi yani.

 2. 674
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Evet istihare demek bir işe koyulurken o iş hakkında kararsız kaldığında yapılır. Gelecekte acaba mutlu olur muyum yada hayırlı bir evlilik yapacak mıyım diye istihare yapılmaz.

 3. 675
  Misafir
  Üç gündür istihare namazı kılıyorum. Gördüğüm rüya abimi görüyorum sonra gece karanlığını ve telefon görüyorum.

 4. 676
  arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde istihareye işaret olmaz. En doğru işaret içine ve kalbine o konuda gelen his ve istektir. Bu sana rüyadan doğru bir işaret olarak kabul edilir.

 5. 677
  Misafir
  Ben konuştuğum biri var onun için istihareye yattım hayırlı mıdır diye rüyamda gördüm ki bi kız çocuğu vardı salıncakta ben onu sallıyordum tanımadığım sırtı dönük biri salıncağın demirine yaslanmıştı siyah giyinmişti salıncakta kırmızıydı etrafta topraktı hiçbir şey yoktu bende kızı salıyorum ve diyordum ki aa evlenmişiz çocuğumuz bile olmuş bunu konuştuğum kişiyi düşünerek diyordum acaba ne anlama geliyor rüyadan uyandığımda çok mutluydum hemde çok ama renklerde önemliymiş ne anlamı acaba rüyamın

 6. 678
  arifselim
  Yönetici
  İstihare ancak bir iş konusunda bir adım atılır, bilenlere danışılır, düşünülür ve buna rağmen bir kararsızlık içerisinde kalınırsa o zaman istihare yapılır. Senin bu durumun henüz istihare için geçerli bir durum değildir. İstihare için bu rüya ise olumlu manaya işaret etmez.

 7. 679
  Misafir
  S.a benim sevdiğim biri var evlenmemiz hayırlı mı diye istihare yaptım ama gece uyandım hiçbişey görmemiştim sabah namazını kılıp uyudum rüyamda gördüm ki bizim komşumuzın kızının kınası vardı diyordu 3 ay önce konuşmaya başladık geçen çarşamba nişanlandık bugün kınamız var evleneceği kişi görüyorum oralarda dolanıyor düğünü için de bakıyorum ki evimizin karşındaki bahçe her yer yemyeşil masalar var bembeyaz çok güzel olmuştu acaba bu rüyam benimle alakalı değil ama istihare rüyam mı ve yorumu nedir

 8. 680
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyan sana açık bir işaret olmaz. Aslında istihare yapan kişi için en önemli şey rüya değil senin içine doğan huzur yada huzursuzluk hissidir. Bu his en doğru işarettir. Eğer bunu hissetmediysen istihareni tekrar edebilirsin.

 9. 681
  Misafir
  evliyim esimden ayrilmayi dusunuyorum.esimin bundan sonrasi icin hayirli olup olmadigina dair 7gundur istihare namazi kilip yatiyorum.bir gun yesil sedye uzerine serilmis turk bayragi ve turuncu hasta bezi gordum.bir gun onun ayaginda beyaz pike benim usde siyah elbise vardi.son gun bana kizarak siyah ayakkabilarini veriyordu ve onunde siyah bos bebek arabasi ve puset vardi.nasil yorumlanir?

 10. 682
  arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Boşanma meselesinde asla rüyalarla karar verilemez. Bu konuyu sizi çok iyi bilen ve çok güveneceğiniz kimselere danışarak bir karar vermelisiniz. Ancak kesinlikle bu konu meşru olduğunda ve danıştığı halde kararsız kaldığında ancak o zaman istihare yapılabilir. Ayrıca esas olan rüya değil içinize gelen his daha açık bir işaret olur.

 11. 683
  Misafir
  Rüyamda sol yüzük parmağım tamamiyle simsiyahtı ve yangı hissi vardı sonra bir bardah su alıyorum ve içine elimi sokuyorum ve parmağım düzeliyo ten rengine geliyo bu ne demek acaba

 12. 684
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada parmak genellikle evlatlar olarak yorumlanır. Rüyada parmağın yanması kişinin yapacağı bir yanlışa işaret eder. Hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
57. Sayfa BirinciBirinci ... 5456575860 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare yorumları