Konu Kapatılmıştır
52. Sayfa BirinciBirinci ... 4951525355 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 613
  Misafir
  Reklam
  Ben istihareye yattım 4 yıllık bir ilişkim vardı hep tartışmalı kavgalıydı . Rüyada atlar vardı biri kahverengi ve çok hırçındı yanina yaklaşma ya çalışıp ipini almayı deniyorum ama çok hırçın yaklaştırmıyor du.

 2. 614
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada at hayırlıdır ancak kendisine yaklaştırmaması olumlu manaya yorumlanmaz. Bu durumlarda aslında en doğrusu istihareden çok danışarak ve düşünerek hareket etmektir.

 3. 615
  Misafir
  S.A.Bir kişinin benim için hayırlı olup olmadığını öğrenmek için istihare namazını kıldıktan sonra yattım.Ve rüya boyunca sadece parlak beyaz bir renk gördüm.Ondan sonra emin olmak için birkaç gün aralıkla birkaç kez istihare yaptım ama hiç bir şey göremedim.Acaba Allah ilk rüyanın yeterli olduğunu bildiği için mi artık bir şey göremiyorum diye düşünüyorum.Bir de sonra yaptığım istiharelerde ilkindeki samimiyeti her nedense bulamadım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 4. 616
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstiharede ilk alınan işarete itibar alınır. Eğer uyandıktan sonra da içine bir ferahlık ve huzur hissi doğmuşsa bu hayırlı bir işaret olarak kabul edilir. Bunu bir işaret olarak kabul edebilirsin.

 5. 617
  Misafir
  Ben eşimle ufak bi tartışmadan boşanma derecesine geldim ve halam istiareye yatti tekrar barışması hayirlimi değilmi diye ve ruyada ben önümde bi mavi çok güzel bi sandık hemen karşımdada yüzünü tam secemedgi biri varmış ben koşa koşa o kişiye gidrken önündeki sandik kendiliginden açılmış içi simsiyahmis. Kalbimde hala birakmiyo eşimi cok seviyoruben ben ne yapmalıyım

 6. 618
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Bu kadar önemli bir konuda sadece bir rüya ile hareket edilemez. Bu konuda güvenilir kimselerle danış ve ona göre hareket et. Sakın bir hiç uğruna yuvanı yıkma.

 7. 619
  Misafir
  Merhaba istihareye yattım dün gece bir çok rüya gördüm net hatırladığım i yazayım uzun süredir gorusmedigim arkadaşım geliyordu ona kahve yapıyordum ama uzun sürüyordu kahveyi yapmam bunu aciklayabilir misiniz

 8. 620
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim istihare için bu rüya hayırlıdır ve evliliğe delalet eder. Ayrıca istihare ile ilgili senin içine gelen is en doğru işaret olarak kabul edilir.

 9. 621
  Misafir
  İstiareye yatmak istiyorum fakat korkuyorum.olumsuz bir sonuç olursa kötü bir rüya görürsem vazmıgeçmeliyim istediğim şeyden bilmiyorum korkuyorum lütfen yardımcı olun

 10. 622
  arifselim
  Yönetici
  İstihareye yatmak zorunda değilsin. Hem istihare yüzde yüz gerçek çıkar diye bir kaide yoktur. Bu bir hayır görmek için Allah'tan bir istektir.

 11. 623
  Misafir
  Merhaba ben istihareye yattım benim sevdiğim birisi var onun haberi yok rüyamda onu gördüm inanılmaz bir mutluluk vardi anlatamam uyandığımda içimde mükemmel bir his vardı bir kat daha sevdim sanki.. sizce olumlu mu olumsuz mu yada evlenir miyiz sizce

 12. 624
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstiharede esas önemli olan insanın içine gelen hissidir bu ona en doğru işaret sayılır. Evlenip evlenemeyeceği hakkında ise istihare olmaz. Evliliğe karar verilmiş ve bir kararsızlık varsa o zaman istihare yapılır. Yoksa ortada evlilik için bir şey yokken istiharenin de bir manası olmaz.

Konu Kapatılmıştır
52. Sayfa BirinciBirinci ... 4951525355 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare yorumları