Konu Kapatılmıştır
49. Sayfa BirinciBirinci ... 4648495052 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba ben üç ay önce nişanlanackken ayrıldık ortada büyük sebep de yoktu o unutmuş beni bdn unutamadım ondan şans istedim vermedi üç aydır nefes almakta zorlanıyorum bi arkadaşımdan rlca ettim istihareye yattı benim için gördüğü rüyada bi okulun içindeymiş bütün ışıklar açıkmış aydınlıkmış ama o gidip kapatıyormuş karanlık oluyormus sonra gökyüzüne bakıyormuş ve yuvarlak Bi ay ışığı görüyormuş o ışıkla uyanmış Nasıl yorumlarsınız acaba ay ışığı Bi umut mudur

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Sevmek bazen insanın elinde olmayan bir duygu olabilir ama insan duygularının esiri olmamalıdır. Kendini toparlamalısın. İstihare için bu rüyan hayırlı değildir ve umut anlamına da gelmez. Allah hakkında hayırlısını nasip eylesin ve sıkıntılarını gidersin.

 3. Misafir
  Ay ışığı umut anlamına gelmez mi hocam Bi de kardeşimden de istemiştim kılmasını o da beyaz fistan görmüş yani sanırım Benşm kılmam en mantıklısı çünkü birinde ay ışığı var kardeşim beyaz fistan görmüş

 4. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Tamamda istihare ancak olmak üzere olan bir iş hakkında kararsız kaldığında yapılır. Senin bu durumunda herhangi bir istihare yapacak durum yoktur. Allah yardımcın olsun.

 5. Misafir
  Annem bir komsudan benim icin istihareye yatmasini istedi evlilik icin. Ben erkegim. Komsumuz bir tane yilan gormus ve bir kedi. Yilan eve girmek istemis ama O ana birisi hemen evin kapisini ortmus. Ne anlama gelir bu ?

 6. arifselim
  Yönetici
  İstihareyi herkesin kendisi için yapması gerekir sünnet olan ve doğru olanda budur. Bu rüya istihare işareti açısından olumlu değildir. Sen kendin için istihare yapabilirsin bu sünnettir.

 7. Misafir
  Ben ruya gördum. Allahtan sordum, bir kişiyle aram olucakmdi
  Iki ruya gordum, iki ruyada aynidi, ikisinide kizla telefonda yazişirken gördum kendimi. Elbette sabrin sonu selammetir ama kiz aynen şöyle dedi "bizim aramiz olmaz ve asla olmicak, istemiorum" dedi.
  Cok kayip oldum, kendimi boş hiss ediom, halbikki ruyayi görunce iyi hiss ettim, kiz bana nasip olacagina inanmiştim. Bazilari sadece zamani gelmedi dior ama kiz kendinden cok emin, istemiorum dedi
  Yardim edin, ne duşunuecegmi bilemiorum

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare şu işim veya şu şey olacak mı diye yapılmaz. Böyle bir şey İslamda yoktur. Ancak meşru olan bir şey hakkında kararsız kalınca hayırlı bir işaret almak için yapılır. Bunun dışında istihare yapılmaz.

 9. Misafir
  S.a ben sevdiğim insan için istihareye yattım hayırlımı diye niyetimi ettim ve o gece rüyamda 2 adet beyaz araba etrafında kargasalik gördüm bunu yorumlarmisiniz.

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Arabaların beyaz görülmesinin önemi yoktur. Kargaşa hayırlı ve olumlu manaya yorumlanmaz. İşin doğrusu sırf bir rüya ile de hareket edilmez. Evlilik gibi ciddi meselelerde mutlaka danışarak, düşünerek ve araştırarak karar verilmelidir. Buna rağmen bir sonuca ulaşılamazsa o zaman istihare yapılması uygun olur.

 11. Misafir
  İyi günler, benim uzun süredir görüştüğüm biri var. Islami acidan da bi sorunumuz olmamasina rağmen babama kabul ettiremiyorum ve istemiyor. Hakkimda hayirlisini dua ediyorum hep bi yandan da istiare namazi kilmaya basladim.
  Üçüncü gününde rüyamda; sabah endiseyle uyanip ben niye rüya gormedim diye düşünürken, futbol sahasi gördüğüm aklima geliyor ve yesil gördüğüm için seviniyorum. Yani rüyamda yesil gormedim ama gördüğümü düşündüm.
  Yorumlarsaniz sevinirim.
  Hayırlısı için dua bekliyorum.

 12. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. İstihare meşru olan bir konuda kararsız kalınca yapılır. Bu rüya normalde olumludur ancak asıl olan senin içine doğan huzur veya huzursuzluk hissidir be en doğru işaret olur. En doğrusunu ancak Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
49. Sayfa BirinciBirinci ... 4648495052 ... SonuncuSonuncu
istihare rüyası,  istihare rüyası nasıl yorumlanır,  istihare namazı,  istihare rüyaları,  istihare nasıl yorumlanır,  istihare yorumlama,  istihare yorumları