Konu Kapatılmıştır
45. Sayfa BirinciBirinci ... 4244454648 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  İyi günler ben de evleneceğim kişinin hayirli olup olmadığına dair istihareye yattım. İlk gün bisi görmediğim için 7 gün tekrarladım. İlk 2 -3 günü pek hatırlamıyorum. Daha sonraki rüyamda erkek kardeşim beyaz bir pantolon giymişti. Köpek onun ön kısmını isiriyordu ve köpeğin isirdigi yer kırmızı oluyordu. Başka bir rüyamda elimde bir poşet altın vardi. Daha sonraki bir rüyamda köy evindeydim ve tahinli kurabiye yiyordum. Bir gün önceki rüyamda yeşil bir abiye giymiş kızın nisanindaydim. Son olarakta mor bir elbise gördüm. Çok farklı renkler gördüğüm için aklım karıştı. Siz nasil yorumlarsiniz ruyalarima göre bu kişi hayırlı mi değil mi?

 2. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. İstiharede ilk bir işaret alınırsa devam edilmez. Rüyaların net ve tek bir manaya işaret etmiyor. Bu konuda en doğrusu ya tekrar etmek veya istişare ile yetinmektir. İstişare demek, bilen ve güvenilir kimselerin fikirlerini almaktır.

 3. Misafir
  Hocam selamunaleykum ben bir okul icin istiare ye yaptim .ruyamda renk hatirlamiyorum ben zaten normal ruyalarimdada renkleri secemiyorum yada uyandiktan sonra hatirlamiyorum . Ruyamda sadece yanimda biri olduğunu gece orman gibi birseyde dolastigimi sonra hemen bir kapi gorup iceriye girdigimi ordada annemi gördüğümü oh be dediğimi hatırlıyorum sizce hayirli midir ? Tekrar bu iş için istiare ye yatayim mi ?

  Hocam ben birisi için istiare ye yattim o kisi bana uzaktan karanliktan bakiyo biriyle bisey konusuyo bana bakarak ustunde galiba siyah tshirt var sizce hayirli midir

 4. arifselim
  Yönetici
  - Aleykum selam kardeşim. Bu tür konularda doğru bir karar verebilmek için istihare değil bilen insanların fikirlerini alarak hareket edilmelidir. Bu gördüğün rüya ise hayırlı manasına işarettir.

  - Bu rüya istihare için net bir işaret değildir. Asıl olan renk veya rüyalar değildir. Önemli olan uyanırken insanın içine gelen olumlu yada olumsuz olan hissidir bu en açık işaret sayılır.

 5. Misafir
  Merhabalar. Evlilik için bir yakinimiza hakkımda istihare namazinı kilmazsini istemiştim. Kıldı rüyada baska bir evde davullar zurnalar ve dondurma görmüş rüyada beni görmemiş ama sizce bu rüya nasıl yorumlanir

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Aslında istihareyi herkes kendi işi için yapması sünnettir. Bu rüya ise evliliğe ve mutlu olmaya delalet eden hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Bir arkadaşımdan benim için istihare ye yatmasini rica ettim. Erkek arkadaşım ile evlenmem hayırlı olur mu diye. Ve rüyasında sadece bir yılan gördüğünü renginin de Lila olduğunu söyledi. Yorumunuzu merakla okuyacağım teşekkür ederim şimdiden.

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihareye kendi için senin yatman sünnettir ve en doğrusu da budur. Rüyanın manası ise olumsuzdur. Sana tavsiyem kendin için istihare yapmandır.

 9. Misafir
  Evlilik için istihare namazı kildim rüyamda sevdiğim askere gidiyor ailesi falan agliyo ben gelip ailesine ne agliyorsunuz aslan gibi gidip kanı gelcek diyorum bu hayırlı mi acaba

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu hayırlı bir rüyadır. Askerliğe gitmek, sabırlı ve güçlü olmaya, ağlamak ise mutluluğa tabir edilir. İstihare açısından da hayırlıdır. Bununla birlikte istihare esnasında içine gelen his de açık bir işaret olur.

 11. Misafir
  Selamun aleykum hocam benim sevdiğimin ablası bizim için istihare namazına yatmış rüyasında sevdigim askere gidiyor ablası gil falan herkes ağlıyor ben gelmişim (ben miyim onu hatırlamıyo) işte niye agliyorsunuz aslan gibi gidecek kanı gelecek demisim sizce bu nedir hayir midir simdikten çok teşekkür ederim yorumunuz için beni bilgilendirdiginiz için .

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bir üstte çok benzer bir şekilde sorulmuş ve cevaplandı. Bu rüya istihare için hayırlıdır ve olumlu manaya delalet eder. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir.

Konu Kapatılmıştır
45. Sayfa BirinciBirinci ... 4244454648 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare rüyaları nasıl yorumlanır