Konu Kapatılmıştır
40. Sayfa BirinciBirinci ... 3739404143 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  İstihareye yattığımda erkek arkadaşımın elinde çiçek ve yüzükle evlenme teklifi ediyordu, yüzüğü parmağıma taktığımda elması kırılıyordu, yorumlarsanız sevinirim.

 2. arifselim
  Yönetici
  İstihare rüyası için bu gördüklerin evlilikle ve hayırla yorumlanır. Elmasın kırılmasından dolayı için rahat etmemişse ve kafan karışıksa istihareni tekrar edebilirsin. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba iyi günler.benim sevdiğim biri var o benim helalim mi benim için hayırlı mı şer mi diye istiareye yattım.rüyamda başta tanıdığm başka bi erkek vardı ölmüştü falat bana şaka yapıyordu sonradan o kişi benim sevdiğim insan oldu ve aslnda şaka değil ve o ölmüş bende bunu babama anlatıyordum onn öldüğüne inanmıyordum babamda onn öldüğünü söylüyordu.Rüyamın sonunda elimdeki telefonda mesaj yazılıydı ve sevdiğim bana eşim olacaktın diye mesaj atmıştı ve ben o an onun öldüğünü düşünüp rüyamda şok geçiriyordum hatta rüyamda onsu nasıl yaparım diye çok üzülüp ağlıyordum.Rüyamda bir renk görmedim sizce rüyam hayra mı şerre mi işaret yoksa istiareme devam mı etneliyim?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyan karışık bir rüyadır ben bir yorum yapamam. Ama istiharede esas olan o konuda senin içine gelen hislerdir. Eğer içinde rahat etmemişse istihareyi tekrar edebilirsin. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamünaleyküm.
  Kalbimde biri var ve Allah rızası için onunla evlilik yoluna girmek istiyorum ama bu işin benim için hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare yaptım. 7 li şekillerde 2 defa yaptm. İkinci istiharelerin rüyasını anlatayım. İlk yattığımda bORDO üzeri altın iplik gibi işlemlerle dolu bir nişanlık gitmiştim nişanım yapılcakmış. İkincisinde eşimden ayrilmisim normalde bekarim ve eşim bebeğimi kaçırmış yani benden uzaklaştırıyor ama arayıp buluyorum ve eşim ile aramızda yakınlaşma geçiyor. Ve sonra gebe kaldığımı ogreniyorum. Sonra ablamla bir masada yemek yiyoruz masada dolma var ama içi boş kurutmalik dolma onları yemiyoruz salata yiyoruz iştahla. Başka bir rüyamda benim kırmızı bir labtobu var normalde onu görüyorum projeksiyonla duvara yansitmisiz bilgisayarın arka ekranı bordo gibi. Sonra benim eski okulumdayiz eski sevgilim ve şuan sevdiğim insan var ben eski sevgilimi reddediyorum ama suan sevdiğimlede aramız bozuk ufak ufak atismalar imiz var. Okulda kapana kisilmisiz dışarda sanırsam maymunlar var ve cesaretleri ava çıkıyoruz ve maymun avlyoruz birini ben alıyorum hatta. Bu 6. İstihare rüyamın yorumu daha önceden 7 kere yapmıştım ama uyanır uyanmaz ne gördüm sonuç ne çıkıcak diye düşünmekten hep korku ile uyandim. Normalde sevdiğim kişi etrafında çok sevilen evden işe işten eve giden huyu huyuma suyu suyuna tam bana göre biri. İstiharelerden sonrada ona olan duygularımla azalma hiç olmadı. Lütfen yardım eder misiniz

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstiharede esas olan zaten insanın o konuda hissetikleridir bunlar ona en açık işaret sayılır. Ayrıca istiharede ilk alınan işarete itibar edilir ve istihareye devam etmeye gerek kalmaz. Rüyaların genellikle olumlu manaya delalet etmektedir. Eğer ki istişarelerinde de sana o kimseyi tavsiye ediyorlarsa Allah'a tevekkül et ve bunu kabul et. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  İstihareye yattığımda ilk gün olumsuz ikinci gün olumlu rüya göndüm hangisine itibar edicem?

  İstiharede saçlarımın uzun ve sarı olduğunu ve sonrasında diplerinden koyu renk geldiğini biçimsizleştiğini gördüm.

 8. arifselim
  Yönetici
  İstiharede ilk alınan işaret neyse ona itibar edilir. Daha sonra istihareye devam edilmez. Bu durumda içine zaten hayırlı mı değil mi hissi gelmiş olur. Eğer için rahat etmemiş ve kafan karışmış ise istihareyi tekrar et.

 9. Misafir
  Ben istihare namazi kildim dugunum ne zaman olacagini dileyib oyle yatdim ama ruyamda hic bir sey gormedim

 10. arifselim
  Yönetici
  Şu işim ne zaman olacak diye istihareye yatılmaz kardeşim. İstihare bir şey karşısında kararsız kalınınca hayırlı bir işaret almak için yapılır.

 11. Misafir
  Merhabalar ben sevdiğim bir kişinin benim için hayırlı olup olmadığını öğrenmek için istihare yaptım. Uyuduktan sonra birçok kez uyandım ve ruya gördüğümü hatirlamiyordum. Sonra tekrar yattım birşeyler görmek için. En son sabah kalktığımda ise hatırladığım rüya: komsusumuz olan bi adam apartmanda beni rahatsız ediyordu.En son birisi beni kurtariyordu kim olduğunu hatırlamıyorum. Başka bir rüyamda ise onun ablası ve bir kaç kişi ile düğün alışverişi gibi birseydeydik. Ama benim için değildi sanırım. Sadece pike takımı seçtiğimi hatırlıyorum beyaz olmadığı için özellikle krem renkli. Diğerleri hep siyah ve kırmızı tonlarında sevmiyordum. Önemli olan hisler demissiniz ben uyandığımda korkuyordum o adam yüzünden ama sevdiğim kişi hala kalbimdeydi. Yorumlarsaniz çok sevinirim teşekkürler..

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyaların ve hissettiğini söylediğin şeyler bu durumda sana bir işaret sayılmaz. En doğrusunu istihareyi tekrar etmendir. Ama şunu da bilmek gerekir; bu his istihareyi yaparken de gelebilir veya rüya görmese bile uyanır uyanmaz bu his gelir.

Konu Kapatılmıştır
40. Sayfa BirinciBirinci ... 3739404143 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare rüyaları nasıl yorumlanır