Konu Kapatılmıştır
32. Sayfa BirinciBirinci ... 2931323335 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  merhaba
  uzaktan sevdiğim biri için istihareye yattım.ona kavuşabilecek miyim ve bu kişi benim için hayırlı mı diye.rüyamda beyaz bir kağıdın üzerinde üstte şu anda evli olan bir çiftin ismi,altta da benim ve o kişinin ismi yazıyordu.bu evlenecek kişilerin listesiymiş.ben soruyorum onlar zaten evli değil mi diye,bir ses onların ayrılacağını ve adamın aynı isimli başka bir kadınla evleneceğini söylüyor.yorumlar mısınız?

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyan olumlu manaya işaret değildir. Ayrıca içine doğan hissin önemi vardır ona göre bir işaret almış olursun.

 3. Misafir
  Rüyamda bi arkadaşım yanıma geliyor üzerimde mavi bir bluz var. Daha sonra ben kıyafet giyeceğim askıda beyaz renk üstüne mavi ve siyah çizgileri olan bir gömlek var hemen yanında beyaz pantalon var kombin yapmışım yanına da ayakkabı asmışım topuklu bir ayakkabı bu ve rengi siyah.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan istihare için güzel bir rüyadır ama kesin bir işareti için mutlaka uyanınca senin içine gelen huzur yada huzursuzluk en doğru işaret olur.

 5. Misafir
  Sevgilimle ayrıyız ben onunla evlencekmiyim diye kaç gündür istihareye yatıyorum bugün gördüğüm rüyada namaz kiliyodum seccadenin üstünde silah vardı sonra bir poşet dolusu bilezik para 2adam paraları aliyodu bende alamazsın diyince paradan 700lira verdi bende 3tane bilezik verdim bilezikler beyazlı sariliydi anlamsız bi rahatlık var kalbimde rüyamın anlamı ne yardım ederseniz sevinirim

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu durum için istihare yapılmaz, ancak yapılmak üzere olan bir iş konusunda kararsız kalınca yapılır.

 7. Misafir
  Dün istiareye yattım ve rüyamda bir düğüne gidecektim siyah bir elbise giymiştim kırmızı ruj sürüyordum. Sonra annem benim saçımı bal köpüğü rengine boyuyordu bende saçım tutmayacak diye ağlıyordum sizce bunun yorumu nasıl.
  ---
  Dün istiareye sevdiğim kişi için yattım ve rüyamda bir düğüne gidecektim siyah bir elbise giymiştim kırmızı ruj sürüyordum. Sonra annem benim saçımı bal köpüğü rengine boyuyordu bende saçım tutmayacak diye ağlıyordum sizce bunun yorumu nasıl.

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare için bu rüyan çok olumlu ve hayırlıdır. Ayrıca içine doğan his istiharen için en açık işaret olur. Ona göre bir işaret almış olursun.

 9. Misafir
  Sa hocam .ben sözlendim ve daha sonra sözüm bazı sebeplerden dolayı bozuldu.biz bir kaç kere barışmak istedk aileler bilmeden konustuk.ve ben artık cok yorulduğumu hissettim ve istihare duası yaptım.bu evlilik bu kişi benim hakkımda hayırlı mı diye.rüyamda güzel bir ortam vardı çicekler masalar kıyafetler süsler herşeyin rengi altın sarısı ve krem tonundaydı.sonra ortamın düğün için hazırlandıgını anladım annem var yanımda bu düğüne giderken ama düğünün şarkının tarkanın düğünü oldugunu ögrendim.ortamı görmek hosuma gitmişti , ortamda herhangi bir müzik çalgı sesi de aletide yoktu , Ama rüyamdan uyandıgım zaman neden tarkanın düğünü diye şaşkınlıkla uyandım ama üzerimde herhangi bir agırlık yada mutsuzluk hissetmedim sadece şaşkındım.tekrar istihareye yatmayı düşünüyorum ama sizce bu rüyam nasıl yorumlanır ? Allah razı olsun

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Evet istihareyi tekrar edebilisin bu rüyan açık bir işaret değildir hemde içine gelen hislerde açık değildir. En doğrusu istihareyi tekrarlamandır.

 11. Misafir
  Iyi geceler hocam benim sorum şu olacak ben beni isteyen biri için istihareye yattım rüyamda babama seccade seriyorum bende namaz kılıyorum yeşillik bir yerde bunu bana yorumlar mısınız Allaha emanet olun

 12. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Anne ve babanın dediği şeye göre hareket et. İnşaallah bunun anlamı budur. En doğrusunu Allah bilir. Eğer için rahat etmemişse tekrar edebilirsin.

Konu Kapatılmıştır
32. Sayfa BirinciBirinci ... 2931323335 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare rüyaları nasıl yorumlanır