Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 25
  Misafir

  Cevap: Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır?

  Reklam
  Cevap: Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? isimli konu Mumsema.com
  Benim hocam benim için iştihare ye yattı niyet beni istemeye geldiler nişan hayırlı mi değil mi diye ve rüyasinda evin ortasına büyük çiş yaptığıni görmüş eşide onun sandığını boşaltmis bunun anlamı ne olabilir acaba

 2. 26
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Rüyanız yorum yapılmaya gerek olmayacak kadar açıktır ve olumsuz manaya gelir. Ancak rüya ile amel etmek farz bir şey değildir. Siz istihareden önce istişare ederek yani danışarak doğru bir karar vermeye çalışabilirsiniz.

 3. 27
  Misafir
  Istihare yattım ck yatıyorum hersey için kaderimdekini görmek için yattım iki tane cami gördüm.benim hayırlı bir işim vardi ama olmadi.onun icin yattm.benim elimden tutmuş hayırlı isim olacak kişi bana beyaz yemek tabakları almak istiyor ama ben almıyorum.birde gelin gördüm ama ben değilim gelin

 4. 28
  arifselim
  Yönetici
  Her şey için sürekli istihareye yatmak yerine daha çok işleriniz için istişare etmeniz sünnete daha uygundur. İstişareden bir sonuç alamazsanız o zaman istihareye yatmanız daha doğru olur.

 5. 29
  Misafir
  Evlilik için istihareye yattım rüyamda
  Erzurum'da yiz ve acil oturduğumuz şehre gelmemiş gerekiyor . aynı zamanda ikindi namazımız da geçmek üzere orada bir apartmanın önünde gelin ve damat var onlara kilabilecegimiz bir yer soruyoruz damat bir bağının olduğunu söylüyor ve bir dağın tepesine çıkıyoruz . bir kaç adam bize yardımcı oluyor. Orada çok sayıda akrep varmış bize ulaşmamaları için toprağı kaziyorlar ve zeytin yağı sürüyorlar biz namaz kılarken bize ulasamasınlar diye. Daha sonra orada olan bir akrebi ters çeviriyor bu çok kan emimış diyor . Rüyanın içinde hayat kadınları falan da vardı onları kurtarmaya çalışıyorduk.
  Bu ruyadan sonra tekrar istihareye yattım ve bu rüyamda ise, çikolata yedim daha sonra cumhur baskani ile bir yere gidiyoruz orada iki kutu beyaz şeker var onları atarak aynaya yapıştırıyoruz aynı zaman da bu iki şekerin birbirine karışmaması gerekiyor ve biz atarken karıştığı için onları ayırıyorum ayirikende biraz yiyorum .( tatları çok güzeldi)oradan dönerken cumhurbaşkanı bizim bulasiklarimizi yıkıyor.

  Şaka gibi ama yorumlarsaniz sevinirim

 6. 30
  mum
  Administrator
  1- Rüyada akrep görmek dedikoducu birine ve onun yüzünden aile içinde yaşanacak huzursuzluklara, sıkıntılara ve sorunlara işaret eder.
  2- Rüyada cumhurbaşkanı görmek görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır.
  Bir birine zıt iki rüya görmüşsünüz. Siz en iyisi istişare ile hareket edin.

 7. 31
  Misafir
  merhaba.. Rüyamda ablamla birlikte yemyeşil çimlerde yürüdüqümüzü qörüyorum fakat çimlerin altı çamur ablama oraya basmamasını söylüyorum altı çamur olduqu için.. Kafam çok karıştı yardımcı olur musunuz

 8. 32
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare rüyası olarak rüyanız güzel ve olumluya işaret etmektedir. En doğrusunu Allah bilir. Eğer içiniz rahat olmamışsa istihareyi tekrar edebilirsiniz.

 9. 33
  Misafir
  Rüyamda mutfakta o kadar güzel bir yoğurt vardı. Nişanlım ise yeşil erik gördü

 10. 34
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyanız güzel bir rüyadır Allah rüyanızı mübarek eylesin. Yinede her zaman istihareden önce istişare yapmayı ihmal etmeyin en doğrusu budur.

 11. 35
  Misafir
  Ben evlilik için istihare yaptım kısa ve kızıl saçlarım vardı ve percemlerim bide altınim vardı ama oda sahteymis yorum istiyorum

 12. 36
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar, rüyanız olarak güzel bir rüya ama istihare anlamında olumsuz olarak yorumlanmıştır. İstihareden emin olamadığınız zamanlarda bunu tekrar edebilirsiniz. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare yorumları