Konu Kapatılmıştır
17. Sayfa BirinciBirinci ... 1416171820 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  ruyamda ben sevdigim kisisye karsi nisfet atarcasina aksama nisan var ama ben hic mutlu heyecanli degilim diyorum sonra tv ye bakiyorm tv yemyesil ekran sonra evden cikiyorm silahlar falan beni kurtariyolar sonra sevdigim insana dogru kosuyorum kosarken dedem namaz kiliyo bende obun onunden geciyorum ve dedem namazda o tarafa gitmem gerektigini gosteriyo ben de tam gidecekken uyaniyorum ..

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum kardeşim. İstihare rüyası olarak bu rüya her ne kadar olumlu bir manaya işaret etse bile asıl önemli olan sizin içinize bu konuda gelen istek ve histir. İstihare esnasında Allah kişinin kalbine niyet ettiği şey için ilham verir ve bu insana bir işaret olur.

 3. Misafir
  Selamun aleyküm. Dün erkek arkadasımla evliliğimizin hayırlı olup olmadığı konusunda istihareye yattım rüyamda yemyeşil bir ormanın içindeydim ve ormanda bir gergadanı köşeye sıkıştırıyordum sıkıştırdığım şeyi bırakır bırakmazda kaçmaya başlıyordum sizde bu nasıl yorumlanır?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. İstihare rüyası anlamında bu olumlu manaya işaret etmez. Ama önemli olan sizin istihare esnasında veya uyandıktan sonra o konuda ne hissettiğinizdir. Bu his size bir işaret olur. Böyle önemli meseleleri bir rüyaya veya bir his duygusuna sadece bırakmamak gerekir. Mutlaka istişare de etmek gerekir.

 5. Misafir
  Ben 2 sefer yattım ilkinde yeşillik içindeydim piknik alanı gibi biryer ve üzerinde mavi beyaz elbise vardı uyandım geri uyudumgunda simsiyah bişey gördüm 2 yattığımda İse mavi duvar beyaz araba ve krem renk tişört gördüm sizce benim için hayırlımı yorumlarmısınız benim kafamı karıştıran ilk yattığımda uyandıktan sonra geri uyudugunda gördüğüm siyahlık

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. İstihare için ilk görülen rüya veya işarete itibar edilir. Sizin için de önemli olan birinci rüyanızdır ve bu rüya olumlu ve hayırlıdır. Ancak önemli olan sizin içinize istihareniz için gelen his ve istektir. Bu his size bir işaret olur.

 7. Misafir
  merhabalar,
  erkek arkadaşım için istihareye yattım.İlk gece rüyamda yuvarlak bir çerçeve gördüm ikiye bölünmüş yarısında erkek arkadaşımın resmi vardı diğer yarısın da da pembe güller gördüm yorumlamanızı rica ediyorum.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüya istihare yorumu için olumsuz manada tabir edilir. Ancak asıl önemli olan size bu konuda nasıl bir his geldiğidir. O his sizin içim olumlu yada olumsuz manaya işaret olur.

 9. Misafir
  Ben birini seviyorum ve ailem onu istemiyor ben olmasını istiyorum ve çok çaresiz bi durumdaydim istihareye uyudun benim için o hayırlı mi değil mi diye öğrenmek için ama ben rüyamda onu gormedim daha öncesinde beni isteyen kuzenimi başka bikizla evlenirken gördüm bende onların düğününe gitmiştim ne anlama geliyor çok merak ediyorum 😐😞😞

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. İstihare için yatıldığında zaten rüya görmek bile şart değildir ki, dilediğiniz kimseyi görme şartı zaten yoktur. İstihare esnasında içinize doğan his ve arzu etmek sizin için bir işaret olur. Zaten istihare işaret istemek demektir. Önemli meselelerde mutlaka istihare dışında istişare de yani danışmak da gerekir. Eğer istihare açısından içiniz rahat olmadıysa o zaman tekrar edebilirsiniz.

 11. Misafir
  selamün aleyküm. istihare için uyuduktan sonra çok saçma bir rüya gördüm ancak uyandığım saniye sevinçle yerimden hopladım, hatta allahım şükürler olsun dediğimi hatırlıyorum. Rüyamda sadece bir araba ile öndeki arabayı takip ediyorduk. Sevinecek birşey yoktu, neden böyle yaptıgımı da bilmiyorum. sizin yorumlarınızı okudum, uyandıgım andaki içime doğan şey daha önemlidir mi diyorsunuz? çok teşekkür ederim

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Evet istihare için önemli olan budur. Ama şunu da unutmamak gerekir. İstihare son derece ihlasla yani samimiyetle yapılmış olması gerekir.

Konu Kapatılmıştır
17. Sayfa BirinciBirinci ... 1416171820 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare rüyaları nasıl yorumlanır