Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. ???*
  Üye

  Reklam
  s.a ben bugün sabah namazını kıldıktan sonra evlenmeyi düşündüğüm kişi için istihare namazına yattım uykumun ilk zamanlarında açık kırmızı renkte bir kan gördüm daha sonra mavi yeşil çok güzel bir göl gördüm sabah uyanmadan öncede bir sürü yumurta gördüm .Ve ben hiç bir şey anlamadım kalbimde de hiçbir şey hissetmiyorum nötr gibiyim yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler şimdiden

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam kardeşim. İstihare için kesinlikle rüya görme şartı yoktur. Ayrıca istihare için hemen bir günde hissetmeniz içinize doğmanız gerekmez. İstihare ile veya sadece bir rüya ile de karar verilmez. Asıl önemli olan istişare etmek, bilenlere danışmak ve o şekilde bir sonuca ulaşmaya çalışmaktır. Elbette istihare yapmak da sünnettir. Ama sırf rüya ile amel etmek de yanıltabilir. Eğer isterseniz istihareyi tekrar edebilirsiniz.

 3. Misafir
  Evlilik için yattığım istihare rüyasında kendimi hamile olarak çimenlerin üstünde koşarken gördüm atlar vardı sonra vefat eden ananem evimizin önünde kuran okuyordu. Niyet ettiğim kişiyi görmedim hiç sizce rüyam hayırlı mı ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüyanızın içindeki herşey hayırlıdır ve olumlu olarak tabir edilir. Ancak buna rağmen istihare demek hayır istemek demektir ve o konuda içinize bir his gelmesi gerekir.

 5. Misafir
  ben nişanlıyım bu kişi ile evlenmem hayırlı mı diye istihareye yattım. 2. gün rüyamda şöyle birşey gördüm:
  bir lambanın altında iki kuş vardı biri küçük rengarenk bana dönük diğeri bana yan dönmüştü. yan dönmüş olan kuş yarasaydı ve siyah renkliydi. iki kuş beraber aşağı yukarı uçuyordu ardından siyah olan yarasa pencereden uçtu gitti. renkli olan kuş ise bana doğru uçarak geldi.
  bu rüyanın yorumu nedir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. İstihare rüyasında bir alamet olması açısından bu net bir işaret sayılmaz. Eğer rüyadan uyandıktan sonra içinize olumlu veya olumsuz bir istek gelmişse o sizin için bir işaret olur. Eğer içiniz rahat değilse o zaman istiharenizi tekrar etmelisiniz.

 7. Misafir
  Erkek arkadaşımla ilk tanıştığımda bir kez istihare kıldm güzel şeyler gördüm aydınlık bi rüyaydi. Aradan zaman geçti ayrıldık tekrar baristik tekrar istihare kıldım bi çok rüya gördüm hatırladığım yine aydınlık bi gün babam abim kardeşim ama kötü bi rüya değildi. Bu rüyayı yatıp uyuyup uyanıp tekrar uyuyunca gördüm, uyuyup uyaninca rüya istihareye dahil olurmu ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Evet uyanıp tekrar yatmaktan bir sakınca oluşmaz. Ama önemli olan senin içine doğan istektir. Önemli olan rüya görmek değildir. Ayrıca her zaman için istişare de etmek gerekir. Yani bilen kimselere danışmak ve ona göre bir karar vermek çok önemlidir.

 9. Misafir
  Selamın aleyküm, evleneceğim kişi hakkında tanıyanlar melek gibi biri diyor, akrabalar anneme ver de verecek ol diyor, ben ise işsiz ve fakir olduğu için bu evliliği mantıklı bulmuyorum. En önemli şey tabiki ahlak ama onu da ben bilemem diye istihare yattım, üç gün istihare ettim. Rüyamda bebek, bir bardak süt, bir bardak su ve yeşil tarla gördüm.ne yapmalıyım. Saygılar

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. Rüyaların gerçekten çok hayırlı işaretlerdir. Seninde dediğin gibi önemli olan fakirlik değildir rızkı veren Allah'tır. Sen bununla birlikte istişare de et danış ve öyle bir karar ver. Allah hakkında hayırlısını nasip eylesin.

 11. Misafir
  ben kuzenimi istihareye yatırdım rüyada ben arabayla bi manzaralı eve gidiyorum.duvar rengarenkmiş gökkuşağı renginde snra burası bana göre değil ama burası kötü de değil demişim ve sonra bi kahve alıp içmişim. ?
  birde istihare geleceğimi gösteriyor?

 12. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum değerli kardeşim. İstihareyi herkes kendi yapmalıdır. Başkasını yatırmak yeni çıkan bir adet oldu. Rüyanız ise güzeldir hayırlıdır. Ama önemli olan kişinin kendisi yatmasıdır ve rüya görme şartı yoktur. İnsanın içine gelen o konudaki istektir.

Konu Kapatılmıştır
14. Sayfa BirinciBirinci ... 1113141517 ... SonuncuSonuncu

istihare rüyası

istihare rüyası nasıl yorumlanır

istihare namazı

istihare rüyaları

istihare nasıl yorumlanır

istihare yorumlama

istihare rüyaları nasıl yorumlanır