Konu Kapatılmıştır
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Evlilik İstihare rüyaları nasıl yorumlanır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba,
  Ben evlilik istiharesine yattim. Ancak 4.günde rüya gördüm. Hep Allahim eğer hayırlıysa mesela gelinlik Le göreyim rüyamda kendimi dedim.
  Ve öyle de gördüm. Kendi dügünümmüs. Üzerimde krem rengi bir gelinlik var. Sadece baslangic icin giymisim daha sonra degisirip daha gösterisli ve beyaz bir gelinlik giyecekmisim. Gelen Akrabalari falan karsiliyorum. Ancak damadi göremedim. Sadece onunla evlendimi biliyorum ve ismini söylüyorum. Rüya nun sonunda herkes toplanmis damat beni almaya geliyomus ben de hazurlanirken oyalaniyorum. Emreyi cok beklettim diyorum kosarak beni bekleyen insanlarin oldgu yere gidiyorum beyaz bir gelinkle duvagimla evlenecegm insani karsilamak icin.
  Sizce bu insan benim icin hayirli mi? Onu görmesrm de onunla evlendgmi biliyorum. Sadece cok kisa baska biriyle evlrniyomusum gibi geldi ama cogunlukla onunla evlendigmi düsündüm rüya boyunca

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba hanım kardeşim. Bu rüya istihare için hayırlıdır olumludur. Ama önemli olan bu konuda içinize doğan histir. Ve mutlaka sadece rüya ile bir karar vermeyin istişarede edin. Bilenlere danışın sorun düşünün ve sonra bir karar verin. Allah en doğrusunu bilir.

 3. Misafir
  Kibleye dogru yatmadan rüya gördüm. Yine de olur mu?
  Ve bir sorum daha var. Istihareye yattim rüya görmedim basta gece uyandim lavaboya gittim. Ve tekrar uyuyunca anlami olabilcek bir rüya gördüm ancak abdestim olmadan ve gece uyanmistim tekrar yatmistim. Bu da sayilir mi?

 4. arifselim
  Yönetici
  İstihare için bir adap olarak kıbleye doğru uyulur ama bu şart değildir. Ayrıca rüya görmek de şart değildir. İçinize o konu hakkında doğan niye önemlidir. Bu şekilde de istihare sayılır.

 5. Misafir
  Evlilik için rüyaya yattım zayıf beyaz bir atin üstüne bindim sirkeledi attı beni ve para gördüm para çektim çok paraydı ne demek çok merak ediyorum ve çok supelerim var

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada beyaz at görmek hayırlı olsa da atın üstünden atması sıkıntılı bir sürecin başlamasına yorumlanır. Para görmek de bazı küçük sıkıntılar yaşanacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir. İstihare rüyası olarak olumsuz bir manaya yorumlanır.

 7. Misafir
  Merhaba ben 23 yaşımda bekar bi bayanım ablam benim için istahireye yattı rüyasında dağlar görmüş dağlar dan yaklaşıyor gibi bir ses duymuş

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. İstihareye başkası yatırılmaz bu yanlıştır. Herkes kendisi için yatmalıdır. ayrıca istiharede rüya görmek şart değildir o konuda ne hissettiğiniz önemlidir.

 9. Misafir
  Merhaba,
  Evlilik istiharemde parfüm kokluyorum kokusu cok güzel olan bir parfüm. Bu kisi benim icin hayirli midir?

 10. arifselim
  Yönetici
  İstiharede parfüm kokmak veya koklamak hayırlı ve olumlu olarak tabir edilir. Dünyevi açıdan rahat bir yaşama işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamın aleyküm. Benimle evlenmek isteyen bir oglan var bende onun hayirli olup olmadigini ogrenmek icin istihareye yattim dün gece. Rüyamda beyaz yesil ve turuncu renkleri gördüm. Ne anlama geliyor aceba ?

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. İstiharenizin hayırlı olup olmadığını anlamak için böyle bir açıklama ile yorum yapamayız. Bu çok eksik bir tabir olur. Asıl olan siz uyanır uyanmaz o rüya ve niyetinizle ilgili içinize Allah'ın verdiği olumlu veya olumsuz bir histir.

Konu Kapatılmıştır
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu