+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada eski nişanlıyı görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Hayat_bosh
  Üye

  Rüyada eski nişanlıyı görmek

  Reklam
  Sual: Rüyamda eski nişanlımı gördüm! Benle tekrar dan başlamak barışmak istiyordu!
  Ne anlama geliyor?.. ? 2. 2
  Üstad
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyamda eski nişanlımı gördüm!


  Reklam  Cevap: Rüyada Nişanlı Görmek

  Nişanlısını güleryüzlü görmek sevinçli haber ve gelişmelere, onu asık çehreli görmek – evli ve bekar kimseler için- üzüntü ve kedere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Nişan.)

  Nişanlı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
  Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
  Rüyanızda ana nesne olarak Nişanlı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

 3. 3
  Misafir
  evet doğru gerçekden sadece nişanlıya takılıp kalmamalıyız ruyamzdaki başka şeyleride düşünüp parçaları ona göre bir araya getirmeliyiz, teşekkürler gerçekden yardımcı oldunuz

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Bir rüya aslında yüz yüze ve tam ayrıntılarıyla anlatılmalıdır ki iyice tabir edilebilisin. Rüya içerisinde bazen çok önemli ayrıntılar atlanabiliyor.

 5. 5
  Misafir
  Ben nısanlımı bızım evde gordum bı anda yatak odaya gectık ama yatak oda cok guzeldi sonradan benle barısmak ıstedı agladı o aglayınca bende agladım ne demek bu

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada nişanlı görüldüğü şekilde yorumlanır. Eğer barışmak istiyorsa bu aynen öyledir veya bir hatasını düzeltmek isteyecektir şeklinde yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Ben suan başka biriyle nisanliyim ama rüyamda eski nişanlımı gördüm onların evindeydik annesi bana al şu mercimeği zülfü amcana kavur dedi bende tamam dedim mercimeği karistiriyordum o onda eski nisanlimin odasına doğru baktım uyuyordu

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Bu rüya eski nişanlınızla ilgili değildir. Bu rüya sizin için yeni başlangıçlara işaret eden hayırlı bir rüyadır. İnşaallah hayırlı bir kısmetle mutlu olmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 9
  Misafir
  Geçen yazmıştım ama sanki gerçek gibiydi uyandım halen rüyanın içindeyim sandm.nisanlimdan ayrıldım 5 yil oldu o evli , hani bilinçaltı desem kendisini düşünmem bile.Kucuk bi dükkan gelinlik dukkaniymis karşıda aksilik var ama gelinlik yok askıda, önümde tezgah var arkasında kanepe eski nişanlım orada oturuyor sonra tezgahın yan tarafında bi aksilik var orada bi tane gelinlik takılı , sonra eski nişanlım suratı asık sanki bana kızmış ismiyle sesleniyorum burdayım ne söylemek istersen söyle diyorum bunu bi kaç kez tekrar ettim sonra kafasını sinirli bi şekilde sağa sola çevirdi. Bende dükkandan çıktım güzel ve temiz bi dükkandi.

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan eski nişanlınla ilgili değildir ama senin için hayırlıdır ve sana açılacak yeni maddi ve manevi kısmetlere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 11
  Misafir
  Merhaba rüyamda benimle kısa süre önce küsmüş ayrılmış olan nişanlımı benimle barıştığını gördüm ve onunla kahvaltı yapmaya gittik nisanlim oturdu bende börek aramak için yanından kalktım yanına geri dönmeden uyandım

 12. 12
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya eski nişanlınla ilgili değildir ama senin için güzel gelişmelere ve meydana gelecek sevindirici şeylere tabir edilen hayırlı bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

rüyada eski nişanlıyı görmek

rüyada eski nişanlısını görmek

rüyada eski nişanlı görmekrüyada eski nişanlını görmekrüyada eski nisanlimi görmekeski nişanlıyı rüyada görmekruyada eski nisanliyi gormek