+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada eski nişanlıyı görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada eski nişanlıyı görmek

  Reklam
  Yorum: Rüyada eski nişanlıyı görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyamda eski nişanlimı gördüm ayrılalı çok uzun zaman oldu barışma durumumuz yok çok mutluyduk çok mutluyum onu dusunmuyordum bile

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada eski nişanlıyı görmek


  Reklam  Bu rüya eski nişanlınla ilgili değildir. Bu rüya senin için güzel ve hayırlı gelişmelere, sevineceğin müjdeli haberlere tabir edilir. En hayırlısını Allah bilir.

 3. Misafir
  Ben nisanlimla ayrılalı 2 ay oldu ve rüyamda akvaryum içinde balıklara bakiyodum nisanlimla birlikte sonra nişanlım akvaryumu yere döktü ama gayet sevinçli idi bende hemen balıkları toplamaya başladım sanki o an bulunduğumuz yerde hemen bi akarsu oluştu ve ben balıklar canlansın diye oraya attım balık canlandı ve o akarsuyu akış yönünün tersine yüzmeye başladı bu rüya ne demek yorumlardan sevinirim ve bu rüya nin peşine 1 gün sonra da ay ni şekilde annem Ruya görmüş nisanlimla annesi bize gelmişler ve barışması ve gayet mutluymuşum

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bereket, rızık, nasip, kısmet ve mutluluk manalarına işaret eder. Bozulan işlerin düzelmesine ve beklenilen hayırlı haberlerin alınmasına tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dileyin. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. Misafir
  Hayırdır inş rüyamda bi kuyumcuya giriyorum tanıdik bir kuyumcu 5 tane çeyrek altın bozduracagim diyorum kuyumcu peki dedi 2.500 yapıyor hepsi toplamda diyor, sonra eski nişanlim bizim evde ve oturma odasında karşımda yanında bi kadın var üç tanede kızı var kadının onunla evlimiymis değilmi bilmiyorum önceki eşinden ayrıldın mi diyorum ewt diyor sonrada yanıma geldi oturdu ablamdan para istedi 700 tl ablamda param yok dedi.acik ve netti sanki yaşamış gibi oldum uyandığımda .

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırla yorumlanır. Bu rüya para elde ederek, yoksulluktan kurtulmaya, makam ve mevki sahibi olmaya, iş hayatında yapılan yatırımların iyi sonuçlanmasına ve feraha ermeye işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. Misafir
  Merhaba ben rüyamda eski nişanlımı bir bankta otururken görüyorum. Yanına gidip konuşmaya başlıyoruz barışmış gibiyiz ve bana kendisinde yüksek bi mebla para olduğunu söylüyor. Daha sonra birlikte bir markete alış veriş yapmaya gidiyoruz. Marketten çıktıktan sonra tekrar iki ayrı banklara oturuyoruz ben neden benden uzakta oturduğunu sorup yanıma gelmesini istiyorum. Daha sonra yakınıma gelip oturuyor ve o sırada onun bayan arkadaşları gelip siz barıştınızmı diyorlar. Bayan arkadaşları gittikten sonra telefonuna bakmak istiyorum ve bazı erkek kişilerle mesajlaştığını görüyorum ama birşey sormuyorum. Bu şekilde bir rüya gördüm sizce yorumu nelere hayırdır şerdir ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar Bu rüya bekarlar için bitmiş bir ilişkiye yeniden başlamak, aynı kişi ile de evlenmek anlamına gelir. Ancak evli kimseler için hayırla tabir edilmez. Bazen yeni başlangıçlara ve mutluluklara alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. Misafir
  Merhaba. Ben nişanlımdan ayrılalı 6 sene oldu. Su an kendisi evli.Ama bu gece rüyamda eski nişanlım bizim eve gelmiş. Benden nisanda aldığımız ayakkabıyı istiyor. Bende ozaman hepsini size verdik bizde ayakkabi filan yok diyorum.sonra kimliğini veriyor fotokopi çekiyorum bi bakıyorum evli yazıyor. Hayırlı olsun evlenmissin diyorum. Size davetiye getirdim diyor.hala evde birşeyler için bekliyor. Bende komşuları arıyorum.geldi bizde diye haber veriyorum.sonra kapının önüne iniyor.sigara içiyor.ozaman uyanmisim. Teşekkür ederim

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya geçmişten kalan bir vicdan rahatsızlığına veya kapanmayan ve unutulmayan bir yara anlamında yorumlanır. Bu tür rüyalar psikolojik olarak yorumlanırlar. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
rüyada eski nişanlıyı görmek,  rüyada eski nişanlısını görmek,  rüyada eski nişanlı görmek,  rüyada eski nişanlını görmek,  rüyada eski nisanlimi görmek,  ruyada eski nisanliyi gormek,  eski nişanlıyı rüyada görmek