+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? tabiri nedir?

  Reklam
  Sual: Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? Tabiri nedir? Bilgi verir misiniz Bir kişinin rüyasında kuranınlık koyun görmesi ne anlama gelmektedir ? ? 2. 2
  imam
  Üye

  Cevap: Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? tabiri nedir?


  Reklam  Cevap: İftfetli, şerefli ve saygıdeğer bir kadına; ganimete, çocuğa, hayırlı ve bereketli mala, Koyun peşinde gitmek, bir kadının ardı sıra gitmeye, Koyun sağmak ya da etini yemek hayra ermeye, rızık ve nimete, Koyun otlatmak yönetici olmaya, Derisi yüzülmüş kooyun birinin vefat etmesine, Koyun sürüsü itaatli ve uysal halka, Kirli koyunlar pis ve heşerat taşıyan insanlara, Koyunun siyahı da, beyazı da hayra, onun baş ve bacakları ganimet malına, Koyunun kuyruğu kadın malına, bol nimete yahat yemin etmeye, Koyun sağmak insanlarla iyi geçinmeye, siyaset ilmini iyi bilmeye ve rızka, Koyun yüzücüsü halka zulmeden amir yahut memura, Koç, şerefli ve muteber bir kimseye, Koçun yünü ve kuyruğu şerefbir bir kimseden mala yahut onun kızıyla evlenmeye, Kuzu, anne ve babasına itaat ve hürmette kusur etmeyen evlada, Hamile kadının kuzu görmesi oğlan doğurmasına delalet eder.
  Rüyada koyun görmek, kadına işarettir. Koyuna ulaştığını gören kimse kadınla evlenecek demektir.
  Koyunun kendi önünde yürüdüğünü gören kimsenin bir kadına aşık olacağına ancak amacına ulaşamayarak vazgeçeceğine işaret eder.
  Rüyada koyun sağmak rüyayı görenin, o sene için hayırlı bir iş yapacağı demektir.
  Rüyada koyun görmek, kadına işarettir. Koyuna ulaştığını gören kimse kadınla evlenecek demektir.
  Koyunun kendi önünde yürüdüğünü gören kimsenin bir kadına aşık olacağına ancak amacına ulaşamayarak vazgeçeceğine işaret eder. Rüyada koyun sağmak rüyayı görenin, o sene için hayırlı bir iş yapacağı demektir.
  Sağlıklı koyunlar mutluluğun işaretidir.
  Sağlıksız koyunlar, iş hayatında atacağınız yanlış bir adımdan dolayı mutsuz olacağınız anlamına gelir.
  Koyun besili, temiz, sağlıklı ise çok önemli bir başarı ve kısmettir.
  Rüyada koyun görmek asil bir kadinla yorumlanir.
  Bir koyun keserek etinden yedigini gören, muradina erer. Rüyasinda bir koyun kestigini gören, bir kadina iftira eder. Bir rivayete göre koyun evli kadin olarak tabir olunur.
  Rüyasinda bir koyunu oldugunu görenin eline mal geçer. Koyunu baglamak, tutmak, üstüne binmek, satin almak, koyunun dogurdugunu görmek, maksadina ermege ve bir eve girmesi de o yilin bereketli olacagina isarettir.
  Rüyada koyun görmek; bereket ve bolluk içinde yaşayacağınıza işarettir.

 3. 3
  Misafir
  Rüyamda eşimle ben pazara gidiyoruz bilmediğim bir pazar gel diyor yanımızda çok az para var merdivenlerden aşağıya iniyoruz bir adam ince uzunboylu birde yardımcısı bir genç var kurbanlık koyun satıyorlar. Eşim sana C.A nın selamını getirdim ona borcun varmış bana kurbanlık ver dıyor adam çıkarıp üç bana üç eşime koyun veriyor. Eşimde C.A yı tanımadığını koyun almak için bunu söylediğini söyleyip cebindeki parayı çıkarıp adama veriyor özür dileyerek. Adamda parayı almadan benim C.A ya borcum var al koyunları git diyor. Biz sevinçle evimize geliyoruz. Uyandım C.A kimdir bilmiyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim saygılarımla.

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Rüyanız hayırlıdır inşaallah. Kurbanlık koyunlar asil kadınlara ve kızlara yorumlanır. Dünyevi açıdan bereketli ve güzel günlerin geleceğine işaret eder en doğrusunu Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  -Doğrusunu Allah bilir- ancak bence CA ölen biri, Eşinizin tanıdığı olabilir. Kurbanlık satan adama borcunu ödemeye ömrü yetmemiş fakat iyi bir insan, cennetlik amelleri var. Ölmeden borcunu da ödemek derdindeydi fakat kısmet olmadı. Belki kabirde borç yüzünden sıkıştırıldi da borcunu rüyada ödemesine izin verildi ki böyle güzel amelli bi insan eziyet çekmesin olabilir. -tamamen benim yorumum, gerçeği Allah bilir-

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Evet gerçeği Allah bilir. Koyun görmek ve koyunları hediye alarak sahip olmak asil ve şerefli kadına yorumlanmalıdır. Elbette her zaman hakkı Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Merabalar.
  Rüyamda arkadaşımın babası koyun ticareti yapıyordu. Bizde bi arkadasimla onları ziyarete gitmiştik. Daha sonra birşey oldu sanırım sipariş geldi koyunları sağ kapağı olmayan bir kamyonete yukledik ve satacagimiz adama götürmek için yola çıktık yolda giderken bir kaç koyun yola dustu. Bizde o koyunu mundar olmasın diye kesmek için geri döndük . ben kesebilir miyim dedim kes dediler. Usule uygun kestim. Daha sonra arkadasin babası yanimdaki arkadasla bana 950 TL kurban parası ve 50 TL yevmiye vermek iste di bunu para için yapmadigimi soylesemde zorla o parayı bize verdi ve uyandım . rica etsem yorumunu öğrenebilir miyim

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Merhbalar kardeşim. Rüyada koyun kadına yorumlanır. Bir kadınla yaşayacağınız bir ilişkiyi ifade eder. Haksızlık etmeye ve hatta kötü laflar etmeye yorumlanmıştır ancak bu bir tabirdir ve gerçeği ise biz bilemyiz ancak Allah bilir.

 9. 9
  Misafir
  C.a benim cemil arslan o koyunlar benim hakkim 6 koyun borcunuz var ahirete kalmasin hesabınız

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Rüyanızı açık bir şekilde yazmalısınız ki tabir edilebilsin. Aksi takdirde doğru bir şekilde yorumlanması mümkün değildir.

 11. 11
  Misafir
  Rüyamda küçük baş bir kurban kesmişim. Yanımda bir arkadaşım daha var. İki adet ayrı kayanın üzerinde iki adet kurban kesmek için hazırlıkları yapmışız. Büyük demir kapılı bir yerdeyiz. Dışarıdan tanıdığım ama çok fazla samimi olmadığım zengin ve tanınmış biri(şu anda bir spor kulübünün başkan ve bu hafta seçim var. Ben bu şahsı destelmiyorum ve ona oyumu atmayacağım) demir kapının dışında kurban kesmemi engellemeye çalışıyor ve demir oklarla saldırıyor. Oklar demir kapıyı deliyor ama oklar ikapıya saplanıyor ancak içeri girip bana zarar vermiyor . Biz çok rahatız ve ben arkadaşımında yardımıyla iki adet koyun yada koç kesiyorum yada keseceğim sırada uyanıyorum. Kesip kesmediğime emin değilim.

 12. 12
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Rüyanız hayırlı ve yapmak istediğiniz şeyleri başarmaya işarettir. Rüyada kurban ise kesmek aynı zamanda kişinin en çok yapmak istediği şeyleri gerçekleştirme mutluluğunu yaşayacağı şeklinde de tabiri edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu

rüyada kurbanlık koyun görmek

ruyada kurbanlik koyun gormekrüyada kurbanlık görmekrüyada kurbanlık koyunrüyada kurbanlık koyun almakrüyada kurbanlık kuzu görmekrüyada kurbanlık koyun görmek ne demek