+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? tabiri nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? tabiri nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyamda eşimle bir akrabamizla koyun aldık kurbağa diyor eşim paramız yoktu nasıl alalım diyorum senin cebinde paraları ver diyor cebimden bir balya para yeşil dolar gibi üç koyun aldık bunu yorumlarınız memnun olurum.

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek? tabiri nedir?


  Reklam  Kurban almak hayırlıdır. Bu mevsimde ise rüya sahibinin dini görevlerini yerine getirmek için çabalaması ama bir türlü tam anlamıyla bunu başaramaması demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  İyi günler rüyamda bahçemizde otlayan beyaz koyunlar gördüm bir kaç tanesini yakaladım ama yakaladıklarım birden insana dönüştüler onlarla ilgilendim benden memnun olduklarını söylediler lütfen yorumlar mısınız

 4. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Koyun görmek genellikle maddi ve manevi açıdan zenginliğe yorumlanır. Bu rüyan gönül zenginliğine, saadetin artmasına, aile halkının genişliğine, hayırlı evlatlara, kazanca, rızka ve işlerin artmasına delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  merhabalar
  ben 27 yaşında bekar bir kızım. cuma gecesi gördüğüm rüyamı çok merak ettim.

  rüyamda bir alandaydım ve kurban bayramıydı, ailemden kimse de yoktu yanımda, o alan da kurbanlar kesiliyordu ve sağ tarafıma baktım ki bir sürü belki 50 tane kurbanlık kesilmiş koyunların kafaları vardı. ben de içimden konuşuyordum sanki, diyordum ki ; maşallah nekadar çok kurban kesilmiş burada diye. rüyamı yorumlar mısınız.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar hanım kardeşim. Bu rüya arınmaya, tövbe etmeye ve affedilmeye delalet eder. Ayrıca rüyasında kurban kesildiğini gören kişinin adakları gerçek olur ve hastalıklarla ilgili çok kısa zamanda şifa haberleri alır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda rahmetli Babaannem kurbanlık koyun kesmiş ve bizde yanına gidiyoruz annem kurbanın etinden iki tane verdin mi diyo oda hayır diyor bende ozamn o kurban olmaz diyorum ne anlama geldiğini söyleyebilir misiniz

 8. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Bu şekilde görülmesi babaannen için hayırlı bir durumda olması anlamında yorumlanır. Çünkü bu rüya arınma olarak yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda kalabalık bi sokaktayız eşim bir kadın bana çocuğunu bırakıyor. çocuğu tanımadığım başkadır adam yanında başka bir çocuk ile birlikte gelip tanıdığını annesi ile beraber olduklarını söyleyip benden alıp gidiyor. Çocuğun annesi ise koyun almaya gidiyor sanırım kurbanlık eşim ona yardım etmeye gidiyor. Bir süre sonra kocam ayakları iple bağlı kurbanı başının üstünde getiriyor ama yanında kadın yok. Kurban debelenirken ayağınin bağlı olduğu ipler eşimin boynunu kesiyor ve eşimin kafası gövdesinde ayrılıyor gövdeyi başı kesik kafasına ayrı görüyorum bağıra bağıra ağlarken bayılıyorum ama yerde baygın yatarken de ne yapacağımı düşünüyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bizim anladığımız kadarıyla karmaşık bir rüyadır.Kurbanlık koyun görmek hayırlıdır ama sizin rüyanız çok farklıdır. Allah'tan hayırlısını dileyin. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda kurbanlık küçük kuzu gördüm kucakliyorum bu bize yeter diyorum babama rüyada kucaklayıp goturyom ama kesmedik orda uyandım ne anlama gelir

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya her koşulda mutlu olmaya, evinin ve ailesinin ihtiyaçlarını gidermeye ve hiç muhtaç bırakmamaya yorumlanır. Ayrıca bereket ve kazanca alamet eden güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
rüyada kurbanlık koyun görmek ,  ruyada kurbanlik koyun gormek,  rüyada kurbanlık görmek,  rüyada kurbanlık koyun,  rüyada kurbanlık koyun almak,  rüyada kurbanlık kuzu görmek,  rüyada kurbanlık koyun görmek ne demek