+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Bir kadının rüyasında kocasının güzel bir kadınla evlendiğini görmesi rüyasının tabiri. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. m_baran
  Üye

  Bir kadının rüyasında kocasının güzel bir kadınla evlendiğini görmesi rüyasının tabiri.

  Reklam

 2. m_baran
  Üye

  Cevap: Bir kadının rüyasında kocasının güzel bir kadınla evlendiğini görmesi rüyasının tabiri.


  Reklam  Cevap:
  Selamün Aleyküm
  Değerli arkadaşlar, "Bir kadının rüyasında kocasının güzel bir kadınla evlendiğini görmesi" rüyasının tabiri
  Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yok mu?

 3. MerhabaYarin
  Üye
  Selamun aleykum yolcu!

  Rüya tabiri hususunda cok dikkatli olmalisiniz. Peygamberler haric herkezin rüyasina seytan karisir. Senin rüyana seytan karismis olabilir. Kadinlar kiskanctir, buda rüyaniza yansiyabilir. Fakat dikkat edin: Seytan size bu rüyayi göstererek sizin ve kocanizin arasina huzursuzluk sokmak istiyor. Gördügünüz kötü rüyalara pek itimat etmeyin, cogu zaman seytandandir. Güzel rüya görürseniz, bunuda Allahin size vermis oldugu bir hediye olarak görün.
  Kocanizin degerini bilin. Gönlünü hos tutun. Ne güzel yuva kurmusunuz, ne mutlu size. Hayatinizi birlestirip, Peygamberimizi ve Allahi hosnut etmisiniz. Her hayirli iliskiniz Allah katinda size sevap olarak yaziliyor. Ikiniz "birsiniz", "berabersiniz" bir "bütünsünüz". Degerini bilin, cünki hayat kisa. Ne güzel: Iyi ve kötü günleri beraber asacaksiniz Allahin izniyle. Sacinizi beraber agritacaksiniz. Bu gecici hayat'da size Allah ve Resulünden sonra en yakin olan kisi esinizdir.

  Biz insaniz, beseriz, aldaniriz. Bu yüzden rüyalar sizi aldatmasin.

+ Yorum Gönder