+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada dinden çıkmak ve rüyada namazı yanlış yöne kılmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada dinden çıkmak ve rüyada namazı yanlış yöne kılmak

  Reklam
  Sual: Rüyada sanki dinden çıkıyorum o yüzden şehadet getirmeye çalışıyorum ama dilim tutuluyor getiremiyorum. Uyanınca şehadet getirebiliyorum.

  Rüyada namaz kılarken seccadenin yönü sağa sola dönüp kıbleden ayrılıyor ve namazı eksik kılıyorum.

  Bunlar ne anlama geliyor? ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Merhaba. Bu rüya hayırla tabir edilmez. Günahları terketmeniz ve tövbe etmeniz gerektiğine işaret eder. İşlemiş olduğunuz hatalara ve günahlara yorumlanır.

 3. Misafir
  Rüyamda eşim anam babam öldü dedi bana altinlarini ver dedi benzetmesi babama para getirdi ben onuda vermedim ayrilalim dedim ayrıldık bir oglan cocugumla namaza durdum camide bana da ters namaz kılan iki kadın biz daha namazı bitirmek dediler ama ben namazını ama yanlış kildim bunu yorumlayabilirmisiniz

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyanızın doğru bir şekilde tabir edilebilmesi için açık ve düzgün ifadelerle anlatmanız gerekir. İzah ettiğiniz kadarıyla rüyanız hayırla tabir edilmez. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda babami oturma odasinda namaz kilarken gördüm, tuaf olan babami 3 tane gördüm. Namazi kibleye dogru kilmiyordu, 1. de namaz üstünde uzanmis ve elinle karnini tutuyordu,2. ve 3. de ayakta duruyordu ama namaza dalmis cok istekli gözüküyordu. Aslinda gercekte benim babam kilmiyor şaşkınlığım bide bu. Lütfen yorumlarsaniz sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Zaten bu rüya babanızla değil sizinle ilgilidir. Sizin işlediğiniz hata ve günahları terketmeniz ve tövbe etmeniz gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
rüyada dinden çıkmak,  rüyada namazı yanlış kılmak,  rüyada yanlış namaz kılmak,  rüyada kible duzken rüyam da yanlış oluyor