+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada fırın, namaz, bıçaklama ve kardeş görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada fırın, namaz, bıçaklama ve kardeş görmek

  Reklam
  Sual: selamun aleyküm.

  bundan 4 yıl önce bir rüya görmüştüm oturdugum yerde evden çıkıyordum ve mahallemizin fırınına dogru gidiyordum ama giderken yolda siyah kefen gibi tas olmuş donmuş insanlar vardı fırına gıdıyordum bana namaz kılıcakmısın denıyordu ve bende evet diyordum her yer güneşlik oluyordu uyanıyordum.

  dün gece bir rüya daha gördüm yine aynı fırında abımın arkaşının babası almış fırını orda biride abime laf söylüyor ve ben onla tartışıyorum benı bıcaklıyor sanırım ama bıcak gormedim ve benı hastaneye kaldırıyorlar ben 1 yıl sonra uyanıyorum kendıme gelıyorum sonra eve gelıyorum yuruyorum ama annemın hareketleri ben ölecekmiş gibiyim ve diyorumki kendime namaza başlayacağım ve abimin yatagına yatıp eşhedü getiriyorum sarsılma gibi birşey oluyor ve cam çalıyor bu camı calan kişi yanındada 1 i var ama camı calan kisinin daha öncede ve o andada allahın gonderdigi biri oldugunu biliyorum ve abime bir senet veriyor son taksidin diyor.

  rica etsem yorumlarmısınız.

  Allah razı olsun ? 2. sorularla islam
  Devamlı Üye

  Cevap: Rüyada fırın, namaz, bıçaklama ve kardeş görmek


  Reklam  Cevap: Rüyada fırın görmek, bolluk, bereket, kısmettir. Fırın temizse çok iyidir, sıcak ve pis ise kısmette sıkıntı olacağına yorumlanır. Rüyada ekmek fırını görmek, gönül rahatlığına ve bolluğa kavuşacağınıza tabir edilir, Rüyada fırında ekmek pişirmek, yakında önemli haberler alarak yeni bir çalışma zevki içinde işlerinize sarılacağınıza ve başarıdan başarıya koşacağınıza tabir edilir.
  Rüyada fırın yaptırdığını görmek, mahalle halkı için, onların adına o yerde bir irfan veya sağlık ocağı açılması için çalıştığına tabir edilir.
  Rüyada mahalle fırını görmek, insanların topluca sahip oldukları müşterek dünyalığa, fırın yahut tandırı kızdırmak menfaat ve kazanca tabir edilir.
  Rüyada fırına hamur götürüp onu pişirmek, hastalıktan kurtulmaya, ihtiyaçların karşılanmasına, Fırın kürekçisi öğretmene yahut okulda çalışan hademeye tabir edilir.
  Rüyada sıcak fırın görmek, güzel bir aile hayatına tabir edilir.
  Rüyada fırında yemek pişirmek, geçici bir sıkıntı yaşayacağınıza tabir edilir.
  Rüyada fırınından ekmek almak, çocuklarının okullarında iyi bir şekilde okuyup yetiştiklerine tabir edilir.

+ Yorum Gönder