+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölen babamın beni öldürmeye çalıştığını görmek ne anlama geliyor? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada ölen babamın beni öldürmeye çalıştığını görmek ne anlama geliyor?

  Reklam
  Sual: babam öldükten sonra bir gece rüyamda gördüm evimizin ikinci katında babamı görüyorum ve birbirimize sarılıyoruz ama ben ne olduğunu anlamadan babamın elinde birbıçak sırtıma batırmak üzereydi bunlar olurken babam rüyamda birkez bile konuşmadı sonrasını hatırlamıyorum ne anlama geliyor ? 2. Hoca
  erimeye devam...

  Cevap: Rüyada ölen babamın beni öldürmeye çalıştığını görmek ne anlama geliyor?


  Reklam  Cevap: Babanızı duanızda unutmayın, onun adına sadaka verin.
  Borcu varsa mutlaka kapatın. Vasiyet edipte yerine getiremediğiniz bir şey varsa yerine getirin.
  Allah rahmet etsin.

 3. Misafir
  Rüyamda babam babasını kaybetmişti. Ve biz başka yerde olduğumuz için bizi alıp eve götürmeye geliyordu çok hüzünlüydü. Ben diğer evde bi şeyimi unuttuğumu söyledim o da arabayı durdurdu. Ben hemen gittim ama eşyamı bulamadım babam da onu çok beklettiğimden dolayı kızdı ve adamlarını beni öldürtmeleriyle görevlendirdi. İki tane adamın çekiçle üzerime geldiğini gördüm arkamdaydılar ama kurtulmayı başardım sonunda. Sonra babamın aracına döndüm babam hala sinirliydi ama geldiğim için artık öldürmekten vazgeçmişti. Ama yine gecikirsem yine öldürmeye kalkar gibiydi. 14 yaşındayım bu ne anlama geliyor?

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar genellikle gerçek hayatta yaşadığı bazı olayların etkisiyle görülebilir. Rüya sahibinin kimselerle paylaşmadığı, içine attığı ve söylemekten çekindiği bazı şeylerin olduğuna yorulur. En doğrusunu ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder