+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada anne ile evlenmek görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada anne ile evlenmek görmek

  Reklam
  Sual: Selamunaleykumhz. Rüyada anne ile evlenmek görmek ne demektir Bir kişinin rüyasında annesiyle evlenmesi ne anlama gelmektedir ? ? 2. imam
  Üye

  Cevap: Rüyada anne ile evlenmek görmek


  Reklam  Cevap: Rüyada annenin evlendiğini görmek rüya analizi bu sayfada yapılmıştır. Rüyada annenin evlendiğini görmek rüya tabiri ne demektir? diyorsanız, kafanızda bunların yorumu nedir sorusu var ise doğru adrestesiniz.

  Rüyada annenin evlendiğini görmek

  Ben rüyamda annemin birisiyle evlendiğini ve o kişiyle kamyonda yolculuk ettiğimizi gördüm. annem ben ve o adam kamyonun altında tekerleklerin arasında yolculuk ediyoruz, nasıl oluyorsa kamyonu da o adam kullanıyor. ben diyorum ki “burası cok tehlikeli, ben yukarı cıkıyorum” diyorum ve kamyon alt geçitte duruyor iniyorum ama binmiyorum bir daha.

  Kısa süre sonra kaza oluyor ne annemi ne de o adamı görmüyorum. egiliyorum kamyonun altına tekerlekleri görüyorum ama annemleri göremiyorum. görevliler hiç bir şekilde bakmıyorlar sinirleniyorum. bağırıp çagırıp aglıyorum annem nerde ne oldu ona diye.

  sonunda ilgileniyorlar annemle ama ben yine annemi görmüyorum. kan yok annem ve o adam yok ama ben annemle ilgilenildigini biliyorum. en sonunda bilgi alıyorum doktorlardan elleri tekerin altında kalmış dediler. durumu cok agır dediler çok ağlıyorum fenalaşıyorum ama hastaneye gitmiyorum evde bekliyorum .

  annem hakkında durumu agır diye haber geliyor hep ama ben öleceğini düşünüyorum. teyzem ben bir de yaslı adam evde bekliyoruz baska haber gelmesini.

  bu arada eşimden de boşanmışım artık kimsem kalmadı diyip ağlıyorum annem de ölüyor etraftan kanları temizliyorlar su sıkıp ama ben kan değil de pembe renkli bir sıvı görüyorum. burada uyandım bu rüya nedir acaba yorumlayabilecek biri olursa sevinirim çünkü çok etkilendim.. ve korkuyorum.

+ Yorum Gönder
rüyada anne ile evlenmek,  rüyada anneyle evlenmek,  ruyada anne ile evlenmek,  RUYADA ANNEYLE EVLENMEK