+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Kardeş İle Evlenmek Görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada Kardeş İle Evlenmek Görmek

  Reklam




  Sual: Rüyada Kardeş İle Evlenmek Görmek ne demektir Bir kişinin rüyasında kardeşiyle evlenmesi ne anlama gelmektedir ? ?







 2. 2
  Muhasibi
  Editör

  Cevap: Rüyada Kardeş İle Evlenmek Görmek


  Reklam



  Cevap: Erkek kardeş mal ve dünyalıkta ortaklığa yahut kerdeşin içinde bulunduğu durumuna, Kızkardeş kişinin kendisinden şefkat ve ilgi bekleyen bir yakınına yahut kardeşi varsa onun durumuna delalet eder.
  Rüyada bir kimse kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel alacağına işarettir. Bu rüya erkekler için para durumunuzun iyileşmesi, kadınlar içinse, dertli bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım görmesi demektir. Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır.
  İyi ve sevindirici haberdir.
  Rüyasında öz kardeşini gören kimse iyi haber alır ve sevinir. Ancak kardeş rüyasındaki her şey birlikte yorumlanmalıdır. Bazen kardeş rüyaları bambaşka anlamlara gelebilir.

 3. 3
  Misafir
  Ruyamda küçuk kız kardeşimle evlenecektim evliyim ama son anda vaz geçtim eşime döndum

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada kardeşi ile veya nikah düşmeyen biri ile evlenmek tek başına bir mana ifade etmez. Genellikle bir işin yönetimini ele almak anlamında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  Rüyamda gelinlik giymişim.erkek kardeşimle evlenmeye hazırlanıyorum.öz kardeşimle evlene bilirmiyim diye bir cami hocasına sordum.yanıt vermedi.ikincisine bir tepeden peşinde topluluk vardı inerken ona sordum beni dinledi ama cevap vermedi.sabah namazına kalkmadan hemen önce gördüm.yanıtlarmısınız.buarada evliyim.

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Görülen şey hoş olmasa da ama bir rüya olarak hayırlı anlamı vardır. Rüyayı gören kişinin bazı şeyleri yöneteceğine ve eline önemli imkanların geçerek bunları değerlendireceğine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder

rüyada kardeşle evlenmek

rüyada kardeşiyle evlenmek

rüyada kardeşiyle evlendiğini görmek

rüyada kardeş ile evlenmek

rüyada erkek kardeşle evlenmek

rüyada kardeşi ile evlendiğini görmek

ruyada kardeşiyle evlenmek