+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 68910 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Hamile kadın rüyada gördüğü ismi çoçuğa koymak zorunda mı? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Hamile kadın rüyada gördüğü ismi çoçuğa koymak zorunda mı?

  Reklam
  Yorum: Hamile kadın rüyada gördüğü ismi çoçuğa koymak zorunda mı? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Hamile kadın rüyada gördüğü ismi çoçuğa koymak zorunda mı?
  Merhabalar ben 7 senelik evliyim eve cocugum yok bugun ruyamda bi erkek bebek dogurdugumu gordum evde agzinda sari birsey cikiyor sanki hasta sonra kkendi kendime diyorum dun birsey yedi ondan halsiz hastaneyi aramaya calisiyorum ama birturlu ulasamiyorum emzirmeye caliyorum tutmuyor sonra anem geliyor o gogsunu veriyor emiyor onunkini emdikten sonra benimkini emiyor sonra bi akrabada diyor ismi teyar yok diyorum bu ismi koymicam 7 senedir bekliyorum ismini muhammed devrim koyacam agliyarak bagirarak bundan baska isim koymicam diye istedigimi oluyor

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Hamile kadın rüyada gördüğü ismi çoçuğa koymak zorunda mı?


  Reklam  Merhabalar kardeşim. Bu rüyayı gören kişiyi zor durumda bırakacak bazı olayların yaşanacağı, kötü haberlerin ve çirkin sözlerin işitileceği ile tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar Teyzem rüyasında eşimin hamile olduğunu ve cocuğun isminin muhammed Ali olacağını görmüş cinsiyet halen belli değil hocam ve edinin hamile olduğunu bilmiyordu.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüyanın tabiri çok açıktır. Bir evlat sahibi olmaya ve genellikle de kız çocuğu olarak işaret eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Ben hamile değilim ama ruyamda bir oglumun olduğunu gördüm ve ismi umuttu bu ne anlama geliyor

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüya sahibi hamile değilse, gerçek hayatında büyük bir değere hak kazanacağına da delalettir. Bu rüya aynı zamanda maddi açıdan bolluğa işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  ben rüyamda mavi gözlü erkek bebek doğurdum benim çocuğum öldü 10 ay önce bu arada 7 yaşındaydi ve bebeğe çevremdekiler ege mert koymamı istedi ama ben baran koydum ne anlama geliyor acaba ruyam

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu güzel bir rüyadır ve inşaallah sana hayırlı bir evlat nasip olması manasında yorumlanır. İsim koymanın özel bir yorumu olmaz. Allah'tan hayırlısını dile. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Henüz hamile olduğumu bilmediğim bir gece rüyamda kucagimda erkek bebek ve rahmetli babamı gördüm ismi "Osman" demişti ben de "Hayır baba Muhammed Kadir" diye cevap vermiştim. Şimdi beş aylık hamileyim Rabbimin izniyle bir oğlumuz olacak. Eğer bir gün oglum olursa ismini Muhammed Kadir koyacağım diye söz arasında soylemistim. Babamın söylediği ismi koymasak olur mu? Uç yaşında bir kızım var ve babamın ismi Kadir. Acaba babam bana gönül koyar mı istedigi ismi koymadim diye?

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüya ile amel etmek mecburiyeti veya şartı yoktur. Her iki ismi de koymak zorunda değilsin ve bundan babanın rahatsız olması gibi bir şeyde olmaz. Ancak isteğine bağlı olarak birisini seçebilir ve o ismi verebilirsin.

 11. Misafir
  rüyamda yıllardır aklımda olan sevdigim çocuğun bana acil atak yapmaliyiz oğlumuz olursa adını mirac koyacaz dediğini gördüm bu ne demektir kaç ay oldu bu rüya aklımdan silinmiyor 

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyan güzel bir rüyadır. Allah'ın izniyle senin için hayırlara ve güzelliklere ulaşmak olarak yorumlanır. Özellikle de bekar kızların nasiplerinin açık olacağına ve bazende evliliğe alamettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 68910 ... SonuncuSonuncu
rüyada bebek ismi görmek,  rüyada bebeğe isim koymak,  rüyada görülen ismi koymak gerekir mi,  ruyada gorulen isim cocuga konulur mu,  rüyada bebek ismi söylenmesi,  hamileyken rüyada isim duymak,  rüyada görülen isim konulmalı mı