+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kanser hastası görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir
  Reklam

  Yorum: Rüyada kanser hastası görmek

  Reklam  Yorum: Rüyada kanser hastası görmek isimli yazı www.Mumsema.comYorum: Rüyada kanser hastası görmek
  Rüyada hastanede kanser tedavisi gören bir yakinimin iyileşip eve geldigini gormek

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada kanser hastası görmek


  Reklam


  Bu iyiliklere ve hayırlara delalet eder. İnşaallah güzel haberler almak anlamında tabir edilmiştir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir en doğrusunu da ancak Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Merhaba ben rüyamda bir akrabamın kanser olup öldüğünü gördüm.. Uyandığımda çok korktum ve etkilendim anlamı nedir acaba

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya genellikle üzücü haberler almaya, kederlenmeye ve hastalanmaya delalet eder. Rüya sahibi bir takım sağlık sorunları yaşayacağı manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Rüyamda kanser bi arkadaşım bize gelmişti oturuyoruz konusuyorduk sonra dedi ki seni son bır kez öpeyim diyordu ben opturmek istemiyordum hastalığı bana bulaşır diye ama ona o üzülür diye öyle söylemiyorum diyorum ki sen hastasın benden enfeksiyon kaparsin diyorum o da yok illa opucem diyor bende öp hadi diyorum öpüyor ben hemen yüzümü siliyorum o da evine gidiyor

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya çevrede olan fesat ve laf getirip götüren kimselere işaret eder. Bir diğer yorumu ise insanın ufak bir hastalık geçirmesi manasında yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  Hayirli günler. Ruyamda karın altında ölüme terk edilmiş iki bebek gördüm. Erkek olanı arkadaşım kız olanı ise ben buluyordum. Neredeyse ölmek uzereydiler. Kız çocuğunu kardan çıkarır çıkarmaz bana bir gülüşü vardı ki anlatamam. Allahım a şükredip ağlamaya başladım.

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya görülen en güzel rüyalardandır. Rüyayı görenin durumuna bağlı olarak içinde bulunduğu sıkıntılarını aşmasına, borçlarını ödemesine ve kısacası dertlerinden kurtulmasına alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. 21
  Misafir
  Merhaba amcam kanser rüyamda da onu iki kez gördüm bikeresinde ölmüştü bu gördüğümde de bizim evde yatıyordu çökmüştü ölecekti ikidir bunu görüyorum biraz da tedirginim amcama birsey olmasından

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Allah şifalar ihsan eylesin. Hasta olmayan kimse için bu rüyalar hayırla yorumlanır. Hasta olan kimse içinse senin bu konuyu düşündüğüne, üzüldüğüne ve kafana taktığına yorumlanır. Allah'a havale ederek hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. 23
  Misafir
  Rüyamda kemik kanser hastası olan 14 yaşındaki kız kardeşimi gördüm. Doktor tümörün iyi huylu olduğunu söylemişti tedavi sürecinde. Ama rüyamda onun vefatını gördüm. Uykudan uyandığımda bu dünya bana bir an boş geldi ve sadece ahiretim için çalışma duygusuna kapıldım, herşeye iyi gözle bakmaya başladım, dünya zaten fani diye düşünmeye başladım. Bu ne anlama gelir yardımcı olursanız çok sevinirim.

 12. 24
  arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Allah acil şifalar ihsan eylesin. Bu rüya esasen hayırlıdır çünkü hasta birinin öldüğünü görmek ömrün uzun olmasına alamettir. Lakin bazı alimleri hastanın ömrünün uzun olacağını fakat hastalığının uzun sürme ihtimalinin de olduğunu söylemişlerdir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu