+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş kız çocuğu görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada ölmüş kız çocuğu görmek

  Reklam




  Yorum: Rüyada ölmüş kız çocuğu görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  rüyada tanımadığım bir kız çocuğunun boğazına bir şey kaçıyor,bu amcamın kızı olabilirmiş ama onun hiç kızı yok normalde.kız çocuğu 8-10 yaşlarında sanırım.çocuk birden çırpınıyor sonra amcamın kızı karnına bastırıyor sırtına vuruyor boğazına kaçan şeyin çıkması için,olmuyor sonra ben deniyorum olmuyor uğraşıyoruz okadar ama çıkartamıyoruz ve çocuk kollarımda ölüyor ve biz ağlıyoruz üzülüyoruz,arkasından başka şeyler daha gördüm ama yine aklımıza geldikçe ağlıyoduk...teşekkür ederim şimdiden.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada ölmüş kız çocuğu görmek


  Reklam



  Olumlu manada yorumlanmaz. Genellik bu rüyalar kişinin yapmak istediği ve kurduğu hayallerinin yıkılmasına ve hedeflerine ulaşamamasına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda kaynımın ve1 yaşındaki kızımı ölmüş gördüm kızımın kafası kesilmış yıkıyorlardı ve binanın yanında akar su vardı

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah sağlık sıhhat ve uzun ömürler versin. Bu rüya senin aile içi sorunlarına yorumlanır. Aile içerisinde aldığın kararlardan dolayı sorunlar yaşamana ve ısrar edersen bu sorunlarının büyümesine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
ruyada kiz cocugunun olmesi,  rüyada ölü kız çocuğu görmek,  Ruyada olmus kiz cocugu gormek,  ruyada olu kiz cocugu gormek,  ruyada kiz cocugun olmesi,  rüyada kız çocuğunun ölmesi,  ruyada kiz cocugunu olu gormek