+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir? isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda cübbeli ahmet hocayı gördüm,

  Üzerinde siyah cübbesi vardı.ezan duası okudu,tam anlamıyla duyamadım.DAHA SONRA TEKRAR EZAN DUASI OKUDU,TAMAMINI DUYDUM,

  RÜYAM NEYE İŞARETTİR,YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Salih insanları veya bir şeyh görmek dert ve sıkıntıların geçmesi manasınadır ayrıca çok güzel ve temiz haberler almaya delalet eder.
  En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba bende cubbeli hoca mızı gördüm bir sınıfta bizı sınav yapıyordu 12 veya 18 soru vardı rüyayı çoğunu unuttum ama aklımda birde 183 rakamı kaldı öyle bir şeydi saygılarımla şimdiden teşekkür ederim allaha emanet olun

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İnşaallah bu rüya senin için bazı dert veya sıkıntılarını aşman manasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun aleykum su an kadir gecesi ben her seferin de peygamberimizi gormeyi diledim gormek daha tam.nasip.olmadi.ama bu mubarek gecede cok tuhaf bir ruya gordum peygamberimizi gormeyi diledim fakat cubbeli Ahmet hocayi gordum. bu ikinci gorusum birincisinde bana surat yapiyordu. Konusmak istemedi benimle bugunku ruyamda ise onun dergahinin icerisindeydim bana git ezan oku dedi vakit geldiginde sonra yalniz kaldim ve icerisi karardi lambayi yakmak.istedigimdede her seferinde mekanin disarisinda lambalar yaniyordu. Kirmizi yesil mavi isiklar ve bunun hos bise olmadigini hissediyordum.sonra bir zat geldi bana sinirli bir sekilde ama.onu kulakla duymadim.sanki gonulden duydum gibi ruyada... dogru yapmazsam yaptigim seyi icerinin isigini asla yakamazsin dedi korkutucu bir sesle.. lutfen beni aydinlatin.. herseyin dogrusunj.Allah bilir selamlar..

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Allah sana peygamberi hem rüyanda hemde cennette görmeyi nasip etsin. Kendine helal ve haramlar açısından çeki düzen vermen gerektiğine, tövbe etmeye ve salih amelleri ihlas ile işlemek gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleyküm kız kardeşim rüyasında beni görmüş bana okunsana demiş bende okunmam lazım demişim cübbeli ahmet hocayı dinliyorsun ona okunsana demiş hocaya biz ulaşmaya çalışınca uyanmış

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Güzel ve hayırlı bir rüyadır inşaallah salih insanların dualarını almak manasına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamun aleykum. Cubbeli ahmet hocayi abdest alirken sonrada cemaatle yanyana namaz kilarken gördüm manasi nedir acaba

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya hayırlıdır. İbadet etmeye, sözünde sadık olmaya ve dünyevi sıkıntılarında geçmesine işaret eder. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda cübbeli Ahmet hocayla bana gelip 14.cuzu okumami istedi manası nedir

 12. arifselim
  Yönetici
  Faydalı ve güzel öğütleri dinleyerek durumunu ıslah etmene ve dertlerinden kurtulmaya tabir edilmiştir. Şeyh veya alim görmek rahata ermek manasına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
rüyada cübbeli ahmet hocayı görmek,  rüyada cübbeli hoca görmek,  rüyada cübbeli ahmet hoca görmek,  rüyada cübbeli hocayı görmek,  rüyada cübbeli ahmeti görmek,  ruyada cubbeli ahmet hocayi gormek,  Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmek ne anlama gelir