+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 13
  Misafir

  Cevap: Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Hayirli gunler bende cubbeli hocamizi gordum bana 200tl kagit para veriyordu her ay gel vericem sana dedi iki ay o verdi bir ayda esinin elinden aldim parayi benimde cok ihtiyacim varmis ruyamda cok dua ediyordum kendisine selam ve dua ile kalin

 2. 14
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada cübbeli ahmet hocayı görmenin tabiri nedir?


  Reklam  Hayırlı günler kardeşim. Rüyanız hem bir alimi görmek hemde para almak açısından hayırlı olarak yorumlanır. Bu rüya uğur anlamına geldiği gibi, güzel bir geleceğin de habercisidir. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 3. 15
  Misafir
  Cübbeli ahmet hocayi gördüm rüyamda benim balkonumda bir adamla sohbet ediyor balkonun kapisindan odaya girerken yanina gidiyorum elini tutuyorum o anda bal sanki baska boyuta geciyoruz amel defterim gelmiş gbi amel defteri bal petegindn iki kat üç bine yakin sevap görünüyor ama ben günahlarim dahami fazla diye düşünüyorum menzil cematindenim dergaha gitme namazini kil sadece namaz diyor mübarek bna uyaniyorum sabah namazi icin çalar saat çaliyor ama ben namazimi kilan biriym ama kaza borclarim var bu rüya neki

 4. 16
  arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu hayırlı ve manası açık bir rüyadır. Önceliğin namazların ve sözünde durmak olsun. Namazlarındaki eksiklikleri gider varsa kazalarını hemen kıl. Rüyada alim görmek aynı zamanda toplum içerisinde sevilmeye işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 17
  Misafir
  Bende geçenlerde cübbeli Ahmet hocayı rüyamda gördüm. Evimize gelmiş mutfağımızda oturuyordu. Yüzüne baktığımda başı öne eğik gülümsüyordu. O sırada babam da yanında oturuyordu. Ve ben bu yıl kuran kursuna gidip hafızlık okumayı çok istiyordum maddi durumlardan dolayı şimdilik gidemedim. Rüyamda da babama söylüyorum ki benim kuran kursuna gitmek istediğimi söyle belki bana yardım eder dedim. Sonrada rüyam burada bitti.

 6. 18
  arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Alim veya şeyh görmek genellikle isteklerinin gerçekleşmesine ve sıkıntılarının bitmesine delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 19
  Misafir
  Selamun aleykum , ruyami tabir olursaniz cok sevinirim... ruyamda toplu nikah gordum, damatlar bir tarafta ve gelinler bir tarafta. Cubbeli Ahmet hoca damatlarin arasinda biseyler soyluyor ama ne soyledigini bilemedim. Fakat kendisi damatlar tarafindan omuzlarda tasiliyordu.

 8. 20
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam bu rüyan senin için nasibin ve rızkın açık olmasına bazende içerisinde bulunduğun zor durumlardan kurtulmak anlamına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 21
  Misafir
  Selamün aleyküm ben bu rüyamı ramazanı şerifte gördüm İnşaAllah yorumlayabilirsiniz şimdiden Allah razı olsun .Bismillahirrahmanirrahim Rüyamda bir felaket bekliyoruz fırtına veya şiddetli yağmur gibi ,yüksek ve büyük bir binanın içindeyiz o sırada bir bakıyorum cübbeli ahmet hoca (Allah razı olsun sohbetlerini dinlemeye çalışırım çok şey öğrendim) şimdi korunma duası yapacağız diyor gözlerimizi kapatıyoruz ve dua ediyoruz gözlerimizi bir açıyoruz ki binanın sağlı sollu bir katında 2 tane olmak üzere baştan aşağı üniformalı askerler ellerinde silahlar ile binayı adeta korumak için gelmişler tabi biz askerlerden kaçıyoruz bize haram oldukları için balkon tarafından içeri girmeye çalışıyoruz bizi görmesinler diye .Yorumlayabilirseniz çok sevinirin hayırlı günler

 10. 22
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyan çok hayırlı bir rüyadır. Şeyh ve salih kimseleri görmek Allah'ın izniyle dertlerinden kurtulmaya ve belalardan uzaklaşmaya işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 23
  Misafir
  Rüyamda cübbeli ahmet hocayı gördüm bana ölmüş parçalanmış bi insan parçası veriyo bunu al ve at diyo bende çöpe atıyorum

 12. 24
  arifselim
  Yönetici
  Hata günah ve çirkinliklere tövbe et ve rahat et manasına delalettir. En doğrusunu elbette ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu

rüyada cübbeli ahmet hocayı görmek

rüyada cübbeli hoca görmekrüyada cübbeli ahmet hoca görmekrüyada cübbeli hocayı görmekrüyada cübbeli ahmeti görmekruyada cubbeli ahmet hocayi gormekRüyada cübbeli ahmet hocayı görmek ne anlama gelir