+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare rüyasında deniz görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstihare rüyasında deniz görmek

  Reklam
  Sual: istihare namazı ve rüyası
  1 - istihare rüyasında deniz görmek ne anlama gelir
  2 - İstiharede görülen rüya ile amel edilir mi? ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Selamun aleykum kardeşim.

  1- İstihare rüyasında deniz görmek bir çok anlamlara gelir. Denizi nasıl ne şekilde gördüğünüz önemlidir. Deniz genel bir ifade ile hayırlı bir şekilde tabir edilir.

  2- İstihare hayır dilemek manasına gelir. Şer ve günah olmayan meşru ve mübah bir konuda kararsız kalan bir kimsenin Allah'tan bir işaret almak istemesine denir. İstihare ile bu durumda eğer içiniz kesin emin olur ve rahat ederse zaten mübah olan o şey ile amel edilebilir. Ama istihare ile amel etmek ne farzdır nede vaciptir.

 3. Misafir
  Dün gece istihare namazını kildim duasını ettim yattım rüya gordum ama hatırlayamıyorum tek hatırladığım birsuru karıncanın ağaçtan yukarı doğru çıktığı ne anlama geliyor . bu akşam ilk gece ben yinede 7 akşam yaticam ama ne demek oluyor bu acaba yorumlar mısınız

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Eğer net bir his içinize doğmamışsa ve rüyanızıda tam olarak hatırlayamıyorsanız o zaman istiharenizi tekrar edebilirsiniz.

 5. Misafir
  merhaba hocam istihare yaptm rüyamda ev gibi bi yerde silahlı çatısmadayım silah gormedim sadece silah sesleri vardı sonra sesler kesiliyo aşağı iniyorum derin dondurucda hamur var beyaz ama yannda bi tane daha dolap icinde ne oldunu hatrlamyorum siyah biseydi sonra bi ruyamda hava aydnlk günesli temizlik yapyoruz cok guzeldi beyaz oje gordum hayrlımı ruyam değil mi

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstiharede her zaman ilk alınan işarete tabir edilir. İlk işaret diyorum çünkü rüya görme şartı yoktur. Allah o niyetinizle ilgili veya uyandığınızda o rüya hakkında içinize olumsuz veya olumlu olduğuna dair bir his verir. İşte bu his sizin için bir işarettir. İstihare yapmak, hiç yanılmamak anlamına da gelmez. Mutlaka istişarede yapılmalıdır.

 7. Misafir
  merhabalar istihare namazı kıldığım gece rüyamda komşunun kendi evinin bahçesine havuz yaptırdığını ve havuzun içinin su dolu olduğunu gördüm. sizce nasıl yorumlamalıyım

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare rüyası olarak bu hayırlı bir rüyadır ancak bu konuda önemli olan uyandıktan sonra o rüya hakkında içinize doğan his ve istektir. Bu istek sizin için bir işaret olur.

 9. Misafir
  lütfen cevaplar mısınız .. ben istihare yaptm. Sevdiğim kişiyi rüyamda gördüm ama önce kırmızı bi arabadaydık(gerçekte de arabası kırmızı) daha sonra beyaz bi otobüste oluyoruz otobüsü o kullanıyo. Problemleri halletmek için konuşuyoruz bana problem ne diye soruyo ben güven problemi derken öksürük krizine giriyorum o bana su uzattı sonra uyandım nasıl yorumlamalıyım?

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu istihare rüyasını tekrar sormuştunuz. Değerli kardeşim, istiharede önemli olan rüya değildir önemli olan sizin kalbinize o konuda gelen his ve istektir. Bu istek size bir işaret olur. Ayrıca önemli olan konularda sadece istihare ile mutlaka istişare de edilmelidir.

 11. Misafir
  Merhaba
  Istiareye yattim ve karmasik birseyler gordum fakat hatirladigim ruyamda cantama su dokuluyordu ve para gordum nasil yorumlamaliyim? Tskler

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. İstihare rüyasında bu anlattıklarınız olumlu manaya tabir edilir. Ancak önemli olan sizin içinize gelen olumlu veya olumsuz olan istektir. Eğer içiniz rahat etmediyse o zaman istihareyi tekrar edebilirsiniz.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
istiharede deniz görmek,  istiharede su görmek,  istihare rüyasında deniz görmek,  istihare namazi,  istihare rüyasında su görmek,  istihare namazından sonra rüyada deniz görmek,  istiare namazi