+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare rüyasında deniz görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: İstihare rüyasında deniz görmek

  Reklam
  Cevap: İstihare rüyasında deniz görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Istihare duadini yapip uyudum ve ruyamda cok berrak bir akarsuyada gordum kendimi yanimda ailemden annem ve dayimda vardi bikac kisi daha vardi ama net hatrlamiyrm

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstihare rüyasında deniz görmek


  Reklam  İstihare için berrak su, akarsu ve deniz gibi şeyler görmek o niyetiniz için olumlu manaya işarettir demektir. Ancak asıl önemli olan rüya değil sizin kalbinize o konuda gelen istek ve arzudur. Bu his sizin için bir işaret olur.

 3. Misafir
  Merhaba istihare ruyasinda cok yuksek bi deniz gordum icinde bi suru balik gordum yuzme bilmeme ragmen gecebildim acaba ne anlama gelir simdiden tesekkurler
  ---
  İstihare ruyasinda cok derin bi deniz gordum icinde cok balik vardi yuzme bilmeme ragmen gectim acaba ne anlama gelir tesekkurker simdiden

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare için bu rüyan çok hayırlı ve bereketli manasına delalettir. Ayrıca istiharede içinize de bir huzur hissi gelmesi gerekir. Bu size bir işaret olur.

 5. Misafir
  Ben istihareye yattım ve rüyamda mavi deniz vardi içinde yüzüyordum.
  Ama sonrasında denizden cıkınca 2 tane degişik yaratık vardı sizce ne anlama gelmektedir.
  Daha önce de 3 defa daha yatmıştım beyaz renk görmüştüm.
  Sizce hayırlı mı degil mi?
  ---
  Ben istihareye yattım ve rüyamda kapı vardı o kapidan geçtim mavi deniz vardı içine girdim ve yüzüyordum. Sonra denizden cikinca 2 tane yaratıga benzeyen birsey vardi.
  Daha öncede 3 defa daha yatmistim beyaz renkler görmüstüm .
  Sizce benim niyetimdeki şey hayirli mi degil mi

 6. arifselim
  Yönetici
  İstiharede kapıdan geçmek ve mazi deniz görmek hayırlı manaya delalettir. Eğer için gördüğün yaratıklardan dolayı rahat etmemişse istihareni tekrar edebilirsin.

 7. Misafir
  Istihare sahurdan sonra yapılsa yinede olur mu ? Birde uyanip kibleden basimizi çevirip yüzümüzü dönüp yatsakta gördüğümüz ruya sayilir mi? Ben ruyamda evi yagmur suyunun bastigini gordum ama temiz suydu.tesekkur ederim

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare sahurdan sonra da yapılabilir. Uyuduktan sonra artık başını yüzünü hangi tarafa çevirmenin bir önemi yoktur. Gördüğün rüya ise hayırlı ve olumlu manaya işaret eder.

 9. Misafir
  Merhaba ben rüyamda su gördüm su havada duruyordu.Sanki birşeyler duymaya çalışıyorumdum.Sonradan ses belirginleşti bu su birikintisinden damlama sesi geldi.Ama su temiz ve berraktı.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya manevi ihtiyaçları simgeler. Manevi boşlukların doldurulması gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamünaleyküm, ben istiharede üçüncü gece de kendimin ve ailemin denize gittiğini gördüm. İlk başta çok güzel berrak ferah dalgalı bir denizdi. Daha sonra fark ettim ki içinde ölü ve ölmekte olan fareler var iri iri. Babamın bu farelerden birini taşla öldürmeye çalıştığını gördüm. Bende farelere basmamak için atlaya atlaya denizden çıktım. Hocam işim Hayır gibi görünüp sonu şer olacak bi şey miymiş? Benim için çok önemli. Cevap alabilirsem çok sevinirim. Teşekkürler.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihareden uyanınca görülen rüya hakkında hayır mı şer mi olduğu hissi zaten insanın içine doğar. Sende yorumunu yapmışsın ve en doğru yorumda budur.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
istiharede deniz görmek,  istiharede su görmek,  istihare rüyasında deniz görmek,  istihare namazi,  istihare rüyasında su görmek,  istihare namazından sonra rüyada deniz görmek,  istiare namazi