Konu Kapatılmıştır
28. Sayfa BirinciBirinci ... 2527282931 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  sevdiğim kişiyle nisan yapmayı düşünüyorum istihareye yattım . rüyamda kucağım da bir bebek var ve ben o bebeğe olgun bir kayısı yediriiyorum ve sonra büyük bir davete gidiyoruz onunla . olgun kayısı sarı renkliydi

 2. arifselim
  Yönetici
  Kayısı mutluluk ve sevincin habercisidir ve bebek görmek de böyledir. İstiharen hayırlı manaya işaret etmektedir. Herşeyin en doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Benim.icimde kötü bi his vardı. İstihare namazı kıldım ve şöyle niyet ettim. Allahım eger bu hissim hayırsızsa yani şeytan vesvesesiyse kırmizi eger hayirliysa yesil goriy diye ruyamda ise arkadasim bana mor elbise cok yakismis dedi. Mor elbise Ne anlama gelir.

 4. Tohat
  Yönetici
  Yatılan her istihare safiyane olarak bize net bir bilgi vermeyebilir. Bu durumda uyandığınız zaman kalbinizde hissettiğiniz durumun iyi olup olmadığını düşünerek hayırlı olup olmadığı kanaatine varabilirsiniz. Kalbe bakıp anlamak peygamber efendimizin tavsiyesidir.

 5. Misafir
  Selamünaleyküm ben sevdiğim için istiareye yatmıştım onların evine doğru gidiyordum sanırım düğün vardı sevdiğim kişinin üstünde mor bi gömlek .vardı sonrada afedersiniz ama lavoboya gidiyordum ama içine girmiyordum kapıyı açıyordum bembeyaz fayanslar görüyordüm .bu neye işarettir

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. bu rüya istihare için olumlu manaya delalet eder ayrıca içine içine o konuda gelen his sana açık işarettir.

 7. Misafir
  Meraba ben erkek arkadaşım benim için hayırlı mı diye istihareye yattım. Normalde turuncu bir balığımız var evde. Rüyamda da onun yanina 10 - 15 tane daha turuncu balık katıyoruz ama ben onlara bakarken birisinin suyun dibine çöktüğünü ve disari cikmaya calistiğini görüyorum. Ölü diye korkuyorum sonra elime aliyorum bakıyorum balık değil yeşil bir kertenkele. Ve ben onu kurtarmis oluyorum ben onu sudan cikardiğim icin ölümden kurtuluyor ve yaşiyor. Ayrica normalde sevmem ama rüyamda çok sevimli oluyor ve seviyorum. Ne demek oluyor yorumlarsaniz sevinirim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bu rüyan istihare için olumludur ve rızkın bol olmasına delalettir. Herşeyin en doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  Ben bir kişi benim için hayırlmi degil mi diye yattim. ve yeşil bir bahçenin içinde beyaz kaplan ve beyaz yunus gördüm sizce ne dusunmeliyim

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu gördüğün rüyadaki şeyler istihare açısından olumlu manayadır ancak bu konuda içine bir huzur yada huzursuzluk hissi gelir bu sana bir işaret sayılır. Eğer için rahat olmazsa tekrar edebilirsin.

 11. Misafir
  Merhaba ben bi kişi benim için hayırlımı deyilmi diye namaz kıldım rüyamda her yer bembeyaz kardı namazdan sonra o kişiyi daga çok hissettim ama içimde hep bir ağlama hissi var. Ne yapsam bilemedim nasıl yorumlarsınız şimdiden teşekkürler

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan aslında çok güzel bir rüyadır ama yaz mevsiminde rüyada kar görmek olumlu yorumlanmaz. Bu durumda sana tekrar yatmanı tavsiye ederim. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
28. Sayfa BirinciBirinci ... 2527282931 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler