Konu Kapatılmıştır
27. Sayfa BirinciBirinci ... 2426272830 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba. Erkek arkadaşımla evlenmeyi düşünüyorum fakat hayırlı bir evlilik olurmu diye istihare namazı kıldım rüyamda siyah elbise gördüm ve o elbisemi sonradan kaybettim.Rica etsem bana bu rüyanın yorumunu açıklarmısnız kafam allak bullak iyi mi kötü mü bilmiyorum lütfen yorumlar mısınız.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba kardeşim. İstihare için bu rüya olumlu değildir ama kafanın allak bullak olması bu istihareyi yeniden yapmanı gerektirir. Çünkü istiharede en açık işaret insanın içine doğan hissidir.

 3. Misafir
  Merhabalar ben sevdiğim adam için istihareye yattım birbirimizi seviyoruz konuşuyoruz fakat şu an için ayrıyız benim hakkımda hayırlı mı diye istihare namazı kıldım. Şu an ramazan ayı olduğu için sabah ezanından sonra sabah namazının ardından kıldım öncelikle kabul olur mu ? Ve rüyamda sarı veya yeşil ışık gördüm tam rengi hatrlayamıyorum sonra sevdiğim adamla aynı evdeydik konuşuyorduk ailem gelip bize siz mecburen evleniceksiniz diyordu rüyamın anlamı nedir ? 7 gün boyunca istihareye yatmam gerekir mi ? Şimdiden telekkür ederim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Sabah namazından sonra istihareye yatılabilir ve 7 gün yapman gerekmez. Rüyan açık bir işaret değildir. İstiharede esas önemli olan rüyadan ziyade içine gelen huzur yada huzursuzluk hissidir. Eğer için rahat etmemişse rahat edene kadar istihareyi tekrar edebilirsin.

 5. Misafir
  Merhabalar. Ben kadir gecesi hayırlıdır hayır göreyim diye düşünürek bu önemli günde istihareye yattım. Daha önce de aynı olay için yatmıştım 2-3 defa. Fakat hep karışık renkler görüyordum yeşil-kırmızı , kahverengi-beyaz gibi. Bu en son yattığım istiharede hayırlı olup olmadığını anlamak istediğim kişiyi gördüğümü hayal meyal hatırlıyorum. Üstünde beyaz üzerine siyah yazılar yazılı bir tişört vardı. Fakat diğer rüyalarımda olduğu gibi rüyada olduğumu fark ettim ve rüyamda ben uyandım geri uyudum böyle istihare olmaz bundan sonra görceklerim dahil değil gibi düşünceler geçti. Bunun üzerine kuzenimin kafasını kan içinde gördüm ama gülümsüyordu. Kuzenimin kafasını kanlı görünce tabiki rüyamdan kafam karışmış bir biçimde uyandım. Nasıl yorum yapacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. İstihare için bu rüyan hayırlı manaya yorumlanmaz. Asıl önemli olan istiharede insanın içine o konuda gelen hisleridir. Bu hisler insana en doğru işaret olur.

 7. Misafir
  İstihareye yattığımda önce mavi gökyüzünü sonrada siyah gökyüzünü gördüm bunun anlami nedir

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare için bu rüya hayırlı manaya işaret etmez ayrıca o konuda içine gelen his sana açık bir işaret olur. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhabalar rüyamda açık yeşil kareli kumaşın çizgileri koyu gri gördüm.Rüyamdan uyandım sonra tekrar yatınca bir demet maydonoz gördüm.yorumlarsanız sevinirim.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Rüyaların olumludur ancak en açık işaret senin içine gelen his ile bilinir. İstiharede esas olan içine gelen istektir.

 11. Misafir
  Benim için bir arkadasım istihareye yattı...benimle konuşmak isteyen biri arkadasım rüyada bizi görmemiş fakat iki kız bir erkek görmüş yayla gibi bir yerde siyah takımlı bir Ada'm üzgün bit kadın ve Ada'mın yanında yeni sevgilisi ...Ada'm yanındakini bırakıp üzgün olanı teselli ediyormuş öyle uyanmış sizce anlamı nedir

 12. arifselim
  Yönetici
  İstihare başkasına yaptırılmaz herkes kendi işi için istihare yapmalıdır. Bu rüyada açık bir işaret yoktur. Sana tavsiyem istihareyi sen kendin için tekrar et.

Konu Kapatılmıştır
27. Sayfa BirinciBirinci ... 2426272830 ... SonuncuSonuncu

istiharede renkler

istihare renkleri

istihare namazı

istiharede görülen renkler

istiharede renklerin anlamı

istihare namazında renkler

istihare namazında görülen renkler