Konu Kapatılmıştır
19. Sayfa BirinciBirinci ... 1618192022 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba hocam ben birinden hoslaniyorum hic birsey yok aramizda ama o ne dusunur onuda bilmiyorum ama istihareye yattim ben ilk gundu ruyamda kirmizi bulut gibi bsy gordum hemen uyandim sonra tekrar uyudum yesil marul gordum yemyesildi bundan ne anlam cikarmaliyim?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba kardeşim. Öncelikle böyle bir şey için istihareye yatılmaz. Ancak bir konu olmak üzereyken hakkınızda hayırlı olup olmadığına dair işaret dilemek için istihare yapılır. Siz ancak hayırlısı nasip olması için dua etmelisiniz.

 3. Misafir
  Rüyamda mor renk gördüm onu pembe güle benzettim kendince temizlik ürünüydü

 4. arifselim
  Yönetici
  Bir istihare rüyasını bu kadar kısa bir soru ile tabir edemeyiz kardeşim. Siz dilerseniz içinize o konuda gelen hisse bakın ve ona göre bir işaret olup olmadığını anlamaya çalışın. Çünkü asıl önemli olan rüya değil hissinizdir.

 5. Misafir
  Merhaba benim erkek arkadaşım beni istemeye gelecek isteareye yattim ve beyaz atın üstünde kırmızı yele gordum lutfen ne demek olduğunu yorumlayin ben yorumlayamadim

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bu rüyan istihare için olumlu manaya işarettir ama kesinlikle esas olan rüya değil senin içine doğan ilham ve histir. Bu hissin sana hayırlı mı değil mi şeklinde en güzel işaret olur. Ancak rüya çok net olursa ve içinde rahat olursa o zaman rüyanın bir anlamı olur.

 7. Misafir
  Merhabalar hocam ben eski sevgilimle barışmak hayırlı mı hayırlı degil mi onun için istihare namazı kıldım ilk gün turuncu tshirt elinde bir tane kırmızı gül üstünde koyu yeşil bir ceketi vardı gülü saklıyordu ertesi gün kendimi bir ormanın içindeki evde gördüm ev denize bakıyordu karşısında buzdan dağ vardı ertesi gün takım elbiseli adamlar gördüm bugün ise karda kayan insanlar, orman, tahta köprü gördüm köprünün ucu pek belli olmayan ormana bakıyordu kafam cok karıştı hocam yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden cok tesekkür ederim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare için ancak kesinlikle helal olan bir şey için yatılır. Sevgili hayatı sürmek ise helal değildir. Ama evlilik niyeti ile geleceğin için hayırlı mıdır diye istihare yapabilirsin. Ayrıca istiharede ilk rüyaya itibar edilir ve ilk rüyan güzeldir ama bununla birlikte hayırlı olduğunu anlaman için içinin ferahlaması lazım ve içinde bir sıkıntı kalmaması gerekir. Ona göre bir karar vermelisin.

 9. Misafir
  Ben istihareye yattigimda beyaz lokum gördüm birde elimdeki tabakta beyaz bir tatli yiyodum sizce ruyam hayirlimidir

 10. arifselim
  Yönetici
  İstihare rüyası anlamında lokum ve tatlı görmek çok olumlu ve hayırlı manaya işarettir. Ayrıca bu rüya ile birlikte niyetiniz ile ilgili içinize doğan huzur veya huzursuzluk da bir işarettir.

 11. Misafir
  Selamunaleykum hocam kiz arkadasimdan ayriyim suan onla tekrar birlesip evlenmek istiyom istihareye yattim karanlik bi odada gazete okuyom ve ona ait haberleri arigorum ve sonra beyaz bi kagida ona bi mektup yaziyom ve sonra onun aklinda baskasi oldugunu ogreniyom bole bi ruyaydi tekrar yatimmi ve yorumlarsaniz sevinirim

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Şunu bilmen gerekir; istihare olmak üzere olan bir şey hakkında kararsız kaldığında yapılır. Yani zaten ayrı bir durumda iken olup olmayacağı hakkında istihare yapılmaz. Rüyan ise, istihare için olumsuz anlamındadır.

Konu Kapatılmıştır
19. Sayfa BirinciBirinci ... 1618192022 ... SonuncuSonuncu

istiharede renkler

istihare renkleri

istihare namazı

istiharede görülen renkler

istiharede renklerin anlamı

istihare namazında renkler

istihare namazında görülen renkler