Konu Kapatılmıştır
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazı sonrası görülen renkler Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Arkadaşım benim için istihareye yattı fakat sadece açık renk görmüş beyaz filan.. Ama rüya karışık çıkmış fakat koyu renk yok 3 kere uyudu hep aynısı olmuş sizce nedir?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum kardeşim. İstihareye herkes kendi işi veya niyeti için yatmalıdır sünnet olan budur. İstiharede önemli bir diğer husus da rüya değil, insanın içine o konuda doğan his ve istektir. Eğer olumlu ise o niyeti de hayra işaret eder anlamına gelir.

 3. Misafir
  merhabalar hocam. bende bi evlilik konusunda çok karmaşa içindeyim. ne yapmam gerektiğini bilmediğim için yaptım o kişi iyi mi kötü mü diye. rüyamda bi dükkandan havlu alıyordum. pembe mor sarı yeşil mavi.satıcı ısrarla sarıları gösterdi ama ben pembe havluyu satın aldım. bu iyi mi ? ayrıca 7 defa tekrarlamalı mıyım? teşekkürler şimdiden

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstiharede bir işaret aldıktan sonra artık tekrar edilmez. Ayrıca istiharede asıl olan ne rüya gördüğünüz değildir. Asıl önemli olan istihareyi yaparken veya uyanır uyanmaz gördüğünüz rüya hakkında içinize gelen olumlu veya olumsuz olan istektir. Eğer içiniz rahat etmemişse o zaman istihareyi tekrar edebilirsiniz.

 5. Misafir
  Merhaba,hocam istiarede gördüğüm rüya ve renk masmavi denizdi.ben denizde durmuş seyrediyordum kızın biri denizin dibine fistik ağacı dikmiş fistik tutacak diyordu bende sasiriyordum bu nasil olur deniz dibinde fıstık nasıl toplanir batar diyordum o yok diyordu olur dedi. Uyandığımda içimde oluşan his istek karışıktı hem mavi deniz ferahliyordum hemde ağacın orada yetisemeyecegi için imkansız bakmistim hangisi olur .ne olur buna çok ihtiyacim var yorumu hikmeti nedir bunun

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Siz rüyaya değil içinize doğan isteğe bakın eğer kafanız karşılıksa o zaman istiharenizi içiniz rahat edene kadar tekrar edin.

 7. Misafir
  Selamun aleykum ben rüyamda bir sürü renk gördum su gördum temizdi dibi görünüyordu kirmizi renk gordum yesil gordum ve ruyamin icinde istiare yorumuna bakiyordum mavi rengin anlamina baktim ama olumsuz yaziyordu bende nasil olur yesil de gordum temiz su gordum nasil olumsuz olur die dusunuyordum sonra da aniden uyandim. Cevaplarsaniz sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihare için rüya bir işaret olabilir ama asıl önemli olan rüya değildir. Önemli olan Allah'ın içinize o konuda verdiği istektir. Bu sizin için bir işaret olur.

 9. Misafir
  Evleneceğim insan hayır lı mı hayırsız mı diye baktım köprü altı gibi biyerde ben hesap soruyordum daha sonra ne olduysa 2 tane yer çıktı karşımıza birinde silahlı insanlar vardı ortalık karışacaktı biz onunla aydınlık sarı renkli dans eden cıvıl cıvıl bir ortama girdik sizce bunun yorumu nedir

 10. arifselim
  Yönetici
  İstiharede asıl önemli olan renkler veya rüya değildir. Elbette bunlarda bir işaret olabilir ama önemli olan istihare esnasında sizin içinize gelen olumlu veya olumsuz isteklerdir. Bu his sizin için bir işaret olur.

 11. Misafir
  Selamun aleyküm hocam evlenmeyi düşündüğüm insan Hayırlı mı hayırsız mı anlamak için istihareye yattım ama sarı ve mavi renklerini gördüm ambulans vardı ama içinde kalabalık toplum vardı ve oynuyalardı birde siyah Takım elbiseli elinde çiçek olan biri vardı. Hiç bişey anlamadım yardımcı olur musunuz.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihareden dolayı içiniz rahat etmediği takdirde tekrar etmelisiniz. Zaten asıl önemli olan Allah'ın o konuda içinize verdiği arzudur. Eğer içiniz huzurla doluyorsa o zaman bu hayırlı bir işaret anlamına gelir.

Konu Kapatılmıştır
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
istiharede renkler,  istihare renkleri,  istihare namazı,  istiharede görülen renkler ,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında renkler,  istihare namazında görülen renkler