+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir

  Reklam
  Sual: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir Bir kişinin rüyasında anne ve babasını görmesi ne anlama gelmektedir rüya tabirini yapar mısınız ? ? 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir


  Reklam  Cevap: Rüyada Anne görmek

  Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı Günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Annesi ile dargınlık ve kavga ise, başarısızlık ve maddi kaybı işaret eder.
  Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir.
  Sevdiğiniz kişiyle bir araya geleceksiniz.
  Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir.

  Annenizi rüyanizda görmek büyük bir müjde ile yorumlanir. Anneniz ölmüs ise onu rüyada görmeniz., kendisini daima hatirlamaniz ve ona karsi dini ödevlerinizi yapmaniz yani Fatiha ve Kuran i Kerim okumak gibi ruhunu sad edecek dualarda bulunmaniz için bir ihtar, bir hatirlatmadir.Bir annenin rüyada görülmesi daima hayirla tabir edilir. Abdülgani Nablus i hazretleri diyor ki: Rüyada anneyi kendine darilmis görmek, hayatta basarili olacaginiza isarettir. Aglar görmek sevince, güler görmek, sizin mutlu bir hayat süreceginize delildir. annenizi hasta görmek, üzücü bir haberle karsilasacaginiza, annenizi ölmüs görmek, Ömrünüzün uzunluguna delalet eder. Rüyanizda annenize çiçek verdiginizi görmek, ölmüs ise onu mezarinda ziyaret etmenizi bekledigini, sag ise onu kucaklayip hatirini sormaniz gerektigine yorumlanir. Annenizin sizi bir hususta azarladigini görmeniz, onu ihmal ettiginiz için size dargin oldugunu gösterir. Annenizden dayak yediginizi görmek, onun si zin iyiliginiz için duaci olduguna ve size karsi büyük bir sevgi ve sefkat besledigine delalet eder. Rüyanizda annenizin mezarinin çiçeklerle örtülü bir halde görmeniz, onun Allah in (C.C.) huzurunda pek hayirli bir yeri olduguna delildir. Annenizin cennette oldugunu görmek, eger ölü ise hayra, sag ise annenizin sizden hosnut olduguna ve hakkinizda daima duaci bulunduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir kimsenin rüyasinda annesini görmesi sayet annesi sag ise, annesinin kalbini kazanip, gönlünü almasi gerektigine, eger vefat etmis ise, ahiret hayati için evladindan hayir ve dua bekledigine isaret eder. Rüyada anneye bagirmak, kötü hareket etmek büyük günah isleyip onun bedduasini almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün islerinin ters gitmesine isaret eder. Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi onun duSsini almaya ve ihtiyarlikta ona yardimci olmaya isaret eder.
  Sevdiğiniz bir kişiyle bir araya geleceksiniz.

  Kendi annenizi görmek, hiç umulmadık bir mirasa konacağınıza, annenizin sizi doğurduğunu görmek, gören hasta ise Sağlıklı, fakir ise zengin olacağına, anneniz ile sohbet etmek, iyi haberler alınacağına, ölmüş olan annesini tekrar ölmüş görmek, huzura, anneyi hayatta iken ölmüş görmek, bir iş ile ilgili olarak büyük bir mutluluk duymaya, anneyi dövmek hastalanmaya, anneyi ağlarken görmek büyük bir mutsuzluğa işarettir. En doğrusunu yüce olan Allah (cc) bilir

  Rüyada Baba görmek ne demektir?

  Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecek

  babanizi rüyada görmek, isteklerinizin gerceklesecegine, helal kazanca, rüyayi gören kisinin babasi vefat etmis ise ihtiyaci olanlara yardim etmesi gerektigine, hayatta olan babayi ölmüs görmek,unutulmus acilarin yenilenecegine, ailede herhangi biri ile babayi kavga ederken görmek, ayriliga, babayi hasta görmek, kazancin bos yere harcanacagina, babasini yeniden evlenmis görmek, kismete ve basarili bir hayata, anne ile babayi kavga ederken görmek, aileden ayriliga, babanizi, sizi oksarken görmek, bütün kötülüklerden uzak olarak hayatinizi sürdüreceginize, babanizi sikintili görmek, nasihatlerini dinlemediginiz icin size kirilacagina isarettir.

  rüyasinda babasini gören kimse güc bulur ve cesaretle olaylarin üstüne gidebilir. böylece zorluklardan kurtulur. rüyayi gören kisinin babasi sagsa bir isbirligi sevinc verecektir. babasi ölmüsse, kisa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.
  Rüyada baba görmek, muradının incis ini elde etmeye delalet eder. Anne, baba, dede ve akraba görmek, hayır ile tabir olunur. Bazı kere de baba görmek, umulmayan yerden gelecek rızka işarettir.

  Rüyada baba tarafından sevildiğini ve okşandığını görmek, bütün bela ve musibetlerden uzak kalmaya, sevinç ve sürura delalet eder.
  Hasta birinin rüyada babasını görmesi, hastalıktan şifa bulacağının işaretidir.
  Rüyada babası kendisini bir bina içerisinde oturttuğunu ve kendisi de binanın çatısını yükselttiğini görmek, dünya ve din işlerinde babanın yolunu takip etmeye işarettir.

  Hayattaki babasını ölmüş görmek, silinmiş acıların yeniden meydan bulacağına; babayı aileden biriyle kavga eder görmek de, ayrılığa delalet eder.
  En doğrusunu yüce olan Allah (cc) bilir...

 3. Misafir
  rüyamda eşimin anne ve babasının farklı kişiler oldugunu gördüm fakat gördüğüm anne baba olan çift çok ak yüzlü ve beyaz sakallı birisiydi yorumlarsanız sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyanız her açıdan size uzanacak yardıma yorumlanır. Rahat ve feraha ulaşmaya ve eşinizin ailesi tarafından size dokunacak olan yardımlara işaret eder.

 5. Misafir
  1 - Anne ve babam öldü rüyamda onları ölmemiş babam ölüyor annemde babamı yıkıyor


  2 - annem ve babam öldü rüyamda ölmemiş olarak görüyorum kucaklıyor beni biz ölmedik diyor

 6. arifselim
  Yönetici
  1- Rüyanız onlara olan özlemin bir işaretidir. Onları bu şekilde görmeniz her açıdan hayırlıdır inşaallah.

  2- Bu tür rüyalar hayırla yorumlanır. Anne ve baba için dua etmeye bir vesile olmalıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  1 - Rüyada ölmüş anemi ve yasayan babamla arabaya binip alis verise gidiyoruz

  2 - Rüyamda annemle babamla otubuste seyehat yapiyoduk

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu her iki rüyada hayırlıdır. Başarılara, eksik kalan işlerin tamamlanmasına ve bereketli bir kazanca yorumlanmıştır. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda olmuş annemi Babami gordum Ne anlama geliyo biliyomusunuz

  Rüyamda ölmüş anne babayi sağ göruyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar genellikle hayra yorumlanan güzel rüyalardır. Ölmüş babayı görmek başarılara yorumlanır. Ölmüş anne ise ona dua etmeye ve kabrini ziyaret etmeye yorumlanmıştır.

 11. Misafir
  ruyamda rahmetli annemi acik biralanda kucuk bir oturakta oturuyordu onunde bir legen icinde yikanmis kurutulmus temiz camasirlar vardi ve bunlari annem tek tek katliyordu ben biraz mesafeden ayakta durarak anneme bakiyordum hava guzeldi yerler ise toprakti hayirli yorumlarini zi bekliyorum Allah razi olsun

 12. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Rüyanız güzel bir rüyadır zaten rüya hakkında insanın içine bir his gelir. Anneye olan özleme yorumlandığı gibi ona bol bol dua etmeye ve mezarını ziyaret etmeye işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyada anne baba görmek,  rüyada anne ve baba görmek,  ruyada anne baba gormek,  rüyada anne babayı görmek,  rüyada anne ve babayı görmek,  ruyada anne ve baba gormek,  ruyada anne babayi gormek