+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir

  Reklam
  Yorum: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir ile ilgili yazı Yudumla.com
  Annem bir yil once öldü ruyamda annem ve babamin ev icin tartisliklarimi gordum babam hayatta

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir


  Reklam  Allah annene rahmet eylesin kardeşim. Bu rüya annenin özlenmesi ve unutulmadığı manasındadır. Eğer yapmanızı istediği bir vasiyeti varsa yapın. Ayrıca kabrini ziyaret ederek ona bol bol dua edin. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. Misafir
  Selamun aleykum hocam.Ruyamda yemek yiyoz ben annem ve babam.Annem diyorki yemekten sonra disari cik ve biraz dolas bende olmaz diyom.Ne anlama gelir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Böyle rüya görenlerin aile ve akraba ilişkilerindeki pürüzlerin ortadan kalkmasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun aleykum cok kotu bir ruya gordum hocam.Babam banyoda annem mutfakta yaklasiyom falan anneme diyom yatakta beraber olak filan diyom memelerini ac aciyor goruyom falan hocam.Cok kotu bir ruyaydi ne anlama gelir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya tersi ile yorumlanır ve rüyayı gören kişi için haya duygularının gelişmiş olacağına, adet ve geleneklere saygı duyulacağına ve aile bireylerine karşı büyük sevgi duyulacağına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyamda koyde oldugumu gordum sonra babamda geldi koyun kenarinda cok gzl gol kanari oturma yerleri yapilmisti azcik daha yürüdük sonra annem ve babam el ele tutustu deniz kenarında kumsalda uzerlerine deniz suyu sicrayarak kostular birazcık islandilar ama cok mutlulardi ne demek olur acaba

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya annen ve baban için şöyle tabir edilir; tüm kötü elektriğinden ve enerjisinden kurtulacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına ve rahat edeceğine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamün aleyküm ben son zamanlarda sürekli rüyamda babamı görüyorum. Çok şükür babam hayatta ben bekar bi bayanım hiç evlenmedim 27 yaşındayım
  1. rüyamda babamla annem koluma girmiş bir caddede mahallede yürüyoruz ben hem şaşkın hem korkmuş bi haldeyim ama nedenini bilmiyorum. Babam bana bakıp gülümseyerek kızım korkma kurtulacaksın diyor.
  2. rüyamda babam benden tost istiyor yine babamla yürüyoruz mutfağa doğru ama ev çok büyük iki üç katlı. Soğanlı kavurmalı tost istiyorum diyor merdivenlerde dikilip bende karşısında durup dinliyorum malzemeler gösteriyordum
  3. rüyamda babam sadece duruyor bana bakıyordu
  Yorumlarsanız sevinirim

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. Rüyalarını yorumlamaya çalışalım.

  1- Bu rüyadaki korkun tam tersi olarak yorumlanır. Bu rüya senin güven emniyet ve huzur manasındadır.

  2- Bu rüya isabetli kararlar almaya ve sana faydası olacak işlere girişmeye işarettir.

  3- İçinde ukde kalan bir şeyin gerçekleşeceği anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Ruyamda babamin annemi yanagindan bicakladigimi gordum ve kavga ettiklerini anlami nedir ?

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir
  Bıçaklayan kişinin bıçakladığı kişiye karşı bir hatası olacağı anlamında yorumlanır. Yinede her zaman Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla biz değil , ancak ve ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
rüyada anne baba görmek,  rüyada anne ve baba görmek,  ruyada anne baba gormek,  rüyada anne babayı görmek,  rüyada anne ve babayı görmek,  ruyada anne ve baba gormek,  ruyada anne babayi gormek