+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  isimli yazı www.Mumsema.com

  Rüyamda kıyamet koparken annemin kucağında ölmüştüm ve elimde kuran vardı ve babam telefonla konuşuyordu

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada anne baba görmek ne anlama gelir


  Reklam  Selamun aleykum. Hayırlı ve uzun bir ömre yorumlanır. Ama bununla birlikte kıyamet bir ikazdır uyarıdır. Tövbe etmeye ve halinizi islah etmeniz gerektiğine yorumlanır.

 3. Misafir
  iyi akşamlar , rüyada ölmüş olan anne babamın , beni duvara dayayarak ( çakılmış vaziyette ) bicakladiklarini gördüm. ikiside bicakliyordu. bunun yorumunu merak ettim. simdiden Teşekkürler.

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya iki açıdan tabir edilir. Birincisi bazı korkularınızla yüzleşeceğinize işarettir. İkincisi ise sizi bıçaklayan kimselerden istifade etmeye veya yardım görmeye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda ennemle babamla bir pazar yerinde geziyoduk bu ne anlama geliyo

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada anne ve babayı görmek hayırlıdır. Rüya sahibinin dileklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, hayatının daha kolay, güzel ve keyifli bir hale geleceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba. Rüyamda annem ve babamın başka kişiler olduğunu gördüm. Ve ikisi de ayrıydı.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Anne ve babanızın başkası olduğunu ve ayrıldıklarını görmek sizi dolaylı yoldan etkileyecek sıkıntıların habercisi olduğuna yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda, annemle (hayatta değil)evimizin önünde oturmuş muhabbet ediyorduk,o arada babam bi diyah arabayla geldi,annem için almıştı arabayı,sonra babam arabayı dışarı çıkarmak istedi ama arabanın yolunda kocaman bi ağaç devrilmişti

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Vefat etmiş olan anneyi görmek, onu özlemeye ve kabrini ziyaret etmek gerektiğine işarettir. Eğer babanız hayattaysa oda anneniz için bol bol duada bulunmalıdır. Eğer ki hayatta değilse o zaman siz onların hayrına olmak üzere iyiliklerde bulunun.

 11. Misafir
  Babam 23 sene once öldü. Annem hayatta. Ruyamda onlari ayni evde gordum. Ama annem baska odada idi. Yanina geldigimde yuzu agizi sismis morarmisti. Babam onu dovmus. Babam da icki icmis eski ve siyah giyisiler giymis yaslanmis diger odada geziyordu. Annem icin cok korkuyorum. Acaba bu ruya neye isaret? Trsekkur ederim

 12. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Bu rüya tam tersi tabir edilir. Hem baban hemde annen için hayırla tabir edilir. Başarılara ve isteklerin gerçekleşmesine işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
rüyada anne baba görmek,  rüyada anne ve baba görmek,  ruyada anne baba gormek,  rüyada anne babayı görmek,  rüyada anne ve babayı görmek,  ruyada anne ve baba gormek,  ruyada anne babayi gormek