+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cin görüp korkmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada cin görüp korkmak

  Reklam
  Yorum: Rüyada cin görüp korkmak sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada cin görüp korkmak
  Rüyamda arkadaşımla yemek almıstım bir yere gidiyorduk sonra yolda çarlıkta başka bir arkadaşımı gördüm ve yanında cın vardı ve ben cın dıye bağırarak korkarak uyandım

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada cin görüp korkmak


  Reklam  Bu rüyanın en doğru tabiri gören kimseye göre yorumlanmalıdır. Bir genç ve işsiz birisi için bu rüya bir işe girmeye ve maddi kazanç elde etmeye tabir edilir. Ayrıca günahkar arkadaşlara karşı dikkatli olmak gerektiğine alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 3. Misafir
  Rüyamda ailecek hep beraberdik cin kılığina girmişmiş bir kız gördüm çok korktum.ve annemlere hemen evden çıkmamiz gerektigini söyledim ..kız dondu ve elimizdeki tabak gibi birseyin icinde son level yaziyordu.. Yolun sonu dedi ablam.ve kiz birden canlanmaya basladi ve bizi tekrar korkuttu..sonra halamla olurup cine yani cin kiligina girmis kiza dua okuma basladik kizda biraz düzeliyordu.

  Rüyamda ailecek hep beraberdik.ve cin kiligina girmiş bir kiz bizim eve geldi.bizi korkutmaya başladi.Ben hemen annemlere evden çıkmamiz gerektiğini söyledim.ve kiz aniden dondu ve benim elimdeki tabak gibi bir şeyin içindede "son level " yazıyordu. Yolun sonu dedi ablam.Ben tam kurtulduk derken cin tekrardan canlanmaya başladi ve evden çikmamiza izin vermedi. Bizi tekrar korkuturken halamla cini oturtup ona dua okumaya basladik o da biraz düzeliyordu.

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın özel bir mana ve yorumu olmaz. Genellikle cinler tarafından korkutucu olan rüyalar şeytani olarak yorumlanır ve bir mana çıkarılmaz. Allah'a havale ederek her zaman hayırlısını dilemek en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. Misafir
  Daha öncede ruyamda gorurdum yani gormekten kastim hissederdim ama bu sefer. Ilk kez karsimda gordum. 3 taneydi once söminenin onunde otururken arkadan somineye dogru cektiler sonra gozlerimi actigimda yerde 3une bakiyordum cok buyuktu 3ude.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aslında sana hiç bir zararı olmayan ama sadece rüyada korktuğun boş ve manası olmayan şeytani rüyalardır. Bunları hiç önemsememen gerekir. Uyumadan önce ayetel kürsi ile felak ve nas surelerini okursan çok faydası olacak inşaallah.

 7. Misafir
  Küçük bir operasyon geçirdim ve narkoz dan ayilirken uzun bir beyaz koridor görüyorum ve beyaz bir bank üzerinde 6 tane küçük cüceler bende onları seyrediyorum 2 si oturuyor 4 u kalkıyor resmen oyun oynuyorlar ve bende kahkahalar atiyorum (daha öncede narkoz aldım hiç birşey görmedim hatirlamiyorum) eşim telefona çekmiş ve bana soruyor aynı şeyleri onada anlatiyorum ve hala kahkaha atmaya ve görmeye devam ediyorum yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim

 8. arifselim
  Yönetici
  Geçmiş olsun. İnsanı ürküten ve korkutan bu tür rüyaların hiç bir özel anlamı olmaz. Bunlara kabus ve manasız rüyalarda denir. Allah'a havale et ve Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
rüyada cin görmek ve korkmak ,  ruyada cin gormek korkmak,  rüyada cinden korkmak,  rüyada cin görmek,  rüyada cin görmek korkmak,  rüyada cinlerden korkmak,  rüyada cin görüp korkmak