+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ceset torbası taşıyordum ama içini hiç görmüyorum Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada ceset torbası taşıyordum ama içini hiç görmüyorum

  Reklam

 2. Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: rüyada ceset torbası taşıyordum ama içini hiç görmüyorum


  Reklam  Cevap: Rüyada Ceset torbası görmek ne demek?


  Unutmayınız ki rüya ile amel edilmez. Rüyada Ceset Torbası Görmek ile ilgili rüya tabirlerini İmam Nablusi ve diğer alimlerin rüya yorumlarını harmanlayarak oluşturduk. Rüyanız hayırlı olsun.

  Yakınlarınızdan birinin ölümüne işaret olarak yorum getirilir.

  Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

  Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.

  Rüyada ceset Görmek islerinin bozulacagina isa rettir. Rüyada birinin cesedi basinda oldugunu Görmek, korkunç bir olayla karsilasacagina; cesedin birden bire dirildigini Görmek, hayatinin tehlike içinde olduguna işaret olarak yorumlanabilir. Diğer rivayette de: Rüyada ceset Görmek sikinti içinde bulunan bir yakininizin yaniniza gelecegine işaret olarak yorumlanabilir. Bazan ceset Görmek islerinizin bozulacagina da işaret ettiği şeklinde yorumlanır.


+ Yorum Gönder
rüyada ceset torbası görmek,  rüyada ceset taşımak,  rüyada cesed taşımak,  rüyada poşetin içinde ceset görmek,  rüyada siyah poşet içinde ceset gormek,  rüyada ceset torbası taşımak,  rüyada poşette ölü beden taşımak