+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam
  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? dokuzuncu sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?
  Selamlar. Benim 2 arkadaşımda aynı gece beni ve kayınvalidemleri görmüşler rüyalarında. Birisi; kayınvalidemler de olduğumuzu, hepimizin katılacağı bir düğüne gideceğimizi ama hem kirli hem temiz bulaşıklar olduğunu, kendisininde temiz bulaşıkları kaldırdığını görmüş. Beni ise zayıflamış, çok güzelleşmiş ve upuzun saçlı bir şekilde görmüş.(Zayıflamak içinde çabalıyoruz zaten şu an). Diğer arkadaşım ise çocuğu hastaneye kaldırılmış, evlerimiz çok yakın diye tam biz yatacakken gece bize gelmişler oturmaya. Oğlumda korkarak uykudan uyanmış. Sonra kayınvalidemler de gelmiş. Hep beraber hiç birşey olmamış gibi oturmuşuz. Hastaneden benim yıkamam için kirli çamaşır getirmiş ama makinanın kirli çamaşırla doluymuş. Bende kayınpederime birileri ile ilgili birşeyler anlatıyormuşum. Bunları hep söyeleyecek oluyorum baba diyormuşum. Ne anlama gelir acaba? aynı gece ikisininde gördüğü bu rüyalar. Teşekkürler

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?


  Reklam  Selamun aleykum. Bu rüya herşeyi vaktinde yapmanın önemine işarettir. Vakti gelmeden bir işe girişmenin zarar verebileceği gibi, yapılması gereken işleri de geciktirmemek manasında yorumlanır. Bu tür rüyalar hayırlı ve güzel birer işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba 3 gündür arkadaşlarım beni rüyalarında gördüğünü söylüyor.Birinde işyerindeki ablanın evinde abla ve ailesi ile oturuyormuşuz.Erkek arkadaşım annesi babası ve kardeşleriyle birlikte beni istemeye geliyormuş ablanın evine. Diğer rüyada erkek arkadaşım bana kocaman bir çiçek buketi yaptırıp apartmanın içinde sürpriz yapıyormuş.Daha sonrasında bana emeklemeye başlıyormuş.. Başka bir arkadaşımın rüyasında ise günbatımına yakın deniz kenarında oluyormuşuz deniz çok temiz ve berrakmış denize gülerek giriyormuş.Yorumlarsanız sevinirim..Şimdiden teşekkürler.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Her 3 rüyada hemen hemen aynı manaya işaret eden hayırlı rüyalardır. Kısmetin açık olmasına ve uzun zamandan beri almayı beklediğin güzel haberleri almaya işarettir. Ayrıca hedeflerine adım adım kararlı şekilde ilerleyeceğine ve bunun için en doğru yolu kullanmayı başaracağına rivayet edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Samimi olmadigim , uzaktan tanidigim bi arkadasim beni ruyasinda , orman da ikimizinde kayboldugunu gormus . ruyasinda su aramaya baslamis ve su da bendeymis beni bulup birlikte ormandan kurtulmusuz bu ne anlam ifade edmekte

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya o arkadaşının işle ilgili yaşanacak tatsız olaylar olarak yorumlanır. Ama birisinden alacağı destekle bundan kurtulması anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Kasey
  Üye
  Günaydın

  Kuzenim dün gece rüyasında beni görmüş. Annesi (Esma halam), Şükran adında bir kuzenim ve aileleri Gül halamdaymışız. Onların yanında bir de ben varmışım.

  Aslında rüya gayet doğal lakin büyükhalam iki sene önce vefat etti ve Şükran (Gül halamın kızı) da üç sene önce vefat etti.

  Akraba evlerine asla tek başına gitmişliğim olmadı ve ölen kişilerin yanı sıra aileleri de varken, ailemizden/akrabalardan sadece benim olmam ne anlama geliyor olabilir?

  Teşekkürler

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırlıdır. Ölmüş akraba kimselerin rüyada olması ve akrabaların evinde olmak çeşitli sevinçlere, güzel fırsatlara ve hayırlı haberler almaya işarettir. Bazende gelecek olan misafire tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. OnurAlp
  Üye
  Selamun aleyküm benim bir arkadaşım beni rüyasında sevdiğim kız beni doğum gününe çağırdığını ve benim gittiğimi görmüş ne anlama geliyor çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler

  Bir arkadaşım beni rüyasında sevdiğim kız doğum gününe çağırdığını ve benim gittiğimi görmüş ne anlama geliyor çok merak ettim şimdiden teşekkür ederim

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya tersi olarak yorumlanır ve üzücü haberlere işarettir. Bu rüya sıkıntı, dert, sorun, yokluk ve fakirlik anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba dün gece 2 arkadaşımda beni rüyasında görmüş ve iki rüyada da süslü püslü bir şekilde düğündeymişim bunun anlamı nedir acaba ikisininde aynı gün benzer rüyaları görmesi beni şaşırttı doğrusu

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya bu şekilde görülmesi genellikle günah hata ve üzüntülere işarettir. Bazen de kişinin gösterişi sevdiğinin ve kibirli bir kimse olduğunun göstergesidir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
9. Sayfa BirinciBirinci ... 6891012 ... SonuncuSonuncu