+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 49
  Misafir

  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam
  Bir arkadasim beni ruyasinda gormus bir evdeymisiz ve sonra ben bir koseye cekilip namaz kiliyormusum bu arkadas uzakta oturuyor ve sık sık ğörüşemiyoruz. Bu rüyanın anlamını öğrenebilirmiyim teşekkürler.

 2. 50
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhaba kardeşim. Bu rüya hayırlıdır. Dürüst ve sözünde durmak manasına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 51
  Misafir
  Tanıdığım biri beni çok kötü dövülmüş görmüş koluma girip götürmeye çalışmış kimseyi tanimiyormusum

 4. 52
  arifselim
  Yönetici
  Dövülmek veya kavga etmek rüyada hayırlı olarak yorumlanır endişelenecek bir şey yoktur. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 53
  Misafir
  Bir tanıdığımız beni rüyasında evleniyor görmüş. Fakat abimin bu evliliğe karşı çıktığını ve önce kendisinin evlenmesi gerektiğini söylüyormuş (şuan evli kendisi). Bu rüya ne anlama geliyor acaba. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler...

 6. 54
  arifselim
  Yönetici
  Evlilik genellikle hayırlı kapılan açılmasına veya bekarlar için evlilik olarak yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. 55
  Misafir
  ablam rüyasında benim kız çocuğum olduğunu görmüş bir iki hafta öncede ben doğum yaptığımı gördüm bayağı güneş gibi bir yüzü vardı yeni doğmuş bir bebek gibi değildi 8 9 aylık gibiydi ve erkekti sanki ve doğumda hiç zorlanmadan doğurmuştum bunlar ne demek oluyor yorumlayanilr misiniz

 8. 56
  arifselim
  Yönetici
  Eğer evli değilsen bu senin için evlenmeye yorumlanır. Evli isen bu evlat sahibi olmaya ve maddi açıdan da rahat bir yaşama delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. 57
  Misafir
  Merhaba bi tanıdığımız rüyasında beni helva kavururken görmüş helvanin kokusu bizim eve kadar geliyodu diyo bide yemek daveti vermişim ama onu cagirmmamisim ise üzülmüş beni niye çağırmadı diye lütfen yorumlarmisiniz

 10. 58
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya senin için çok hayırlı işlere işarettir. İslamiyete uygun yaşayan ve her davranışına dikkat eden, hem ahireti düşünerek, hem de dünyevi hayatını ihmal etmeyerek çalışan kişinin mutluluk dolu yaşamının daim olacağına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 59
  Misafir
  Merhaba. Kuzenim beni erkek arkadasimla birlikre gormus. Beyaz bi elbise vardi uzerinde cok guzeldin diyor. Erkek arkadasimin annesi beni gorunce sen nasil bu kadar guzelsin gibi seyler demis. Yorumlarmisiniz

 12. 60
  arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Hayatında meydana gelecek olan güzel ce çok sevineceğin gelişmeler manasında yorumlanır. Allah'tan her zaman hayırlısını dilemeliyiz. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 24568 ... SonuncuSonuncu

birinin seni rüyasında görmesi

başkası beni rüyasında görmüş

arkadaşım rüyasında beni görmüş

başkasının rüyasında görünmek

birinin beni rüyasında görmesi

arkadaşım beni rüyasında görmüş

başkasının rüyasında seni görmesi