+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi?

  Reklam
  Cevap: Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? isimli yazı www.Mumsema.com

  Beni sevmeyen biri benim dördüzdoğurduğumu iki kız iki oğlanolduğunu ve evin her tarafının bok olduğunu görmüş ne anlama gelir

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu rüya sizin için çok büyük hayırlara işarettir. Sıkıntıların geçmesine, hayırlara ve çok büyük mutluluklara yorumlanır. Bu rüya sizin için çok hayırlıdır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba.komşumuz beni ve cok güzel bir erkek oğlan çocuğumu görmüş ..Fakat ben bekarım..yardimci olursaniz sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu tür rüyalar genelde nasip olarak tabir edilirler hayırlıdır ve kısmetin açılması manasına yorumlanmışlardır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhaba benim bir arkadasim ruyasinda benim ailem sevgilim annesi onlara misafirlige gitmissiz sevgilimin annesi beni orda istemeye gelmis ve beni cok sevdigini yuzumun guzeliginin yetigi. Karakter onemli olmafigin soylemis acaba bunun yorumunu bilenn varmi coook sevinirimm

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya genellikle karşı taraftan işitilecek olumsuz konuşmalardan dolayı üzülmeye yorumlanmıştır. Elbette en doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba. Evli ve uzun suredir çocuk isteyen biriyim. Bi arkadaşım rüyasında beni görmus. Bana ablasiyla gelmisler. Ben Hamileymisim son aylarimmis. Gelenlere börek , tatlı gibi ikramlarda bulunmusum. Arkadaş bana demis ki bak konuşmuştuk demek ki Allah bu zamanı nasib etmiş demiş. O arkadaşta bebek isteyen bi arkadas. Yorumlarsaniz sevinirim. Rüya gorene mi gordüğüne mi yorumlanır bi de. ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Allah sana hayırlı ve sağlıklı evlatlar ihsan eylesin. Rüyada hamilelik konusu çok farklı şekillerde yorumlanır bu rüya ise gören kişiye göre tabir edilir. Bu gören kişi için yaşayacağı sıkıntılı ve çok zorlu bir döneme tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamün Aleyküm Cok yakin olmadigim yani sık sık Görüşmedigim bir Abla Rüyasinda beni Esime Siyah bir kazak orerken gormus.yorumu nedir acaba.Simdiden Allah razi olsun.
  (Bu arada esimle sıkıntılarımız var)

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya hayırlıdır ve ilişkileriniz için olumlu yöne gideceğine işarettir. Bazende bu rüya sizin için ufak hastalık yaşamaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Logusa bir arkadasim kendisine yardim ettigimi goruyormis bana mutesekkir olarak ruyadan uyandigini soyledi. Yine baska birgunde komsumun kizi beni ruyadinda surekli olarak goruyormus. Ruyada elbise giymisim ve onunla evimde dans ederken gormus. Surekli insanlarin ruyalarina giriyorum ve kafam takildi. Hayrolsun diyorum

 12. arifselim
  Yönetici
  Yardım eden kişinin rüyası kendisi ile ilgilidir ve hayırlıdır sizinle bir ilgisi yoktur. Diğer rüya ise sizin için kafasına takmayan ve umursamaz bir yapıya sahip olmaya tabir edilir. Elbette en doğrusunu biz değil ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu