+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 81011
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Başkasının bizi rüyasında görmesi hayır mı şer mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  2006 beraber görev yaptığım askerlik arkadaşım aşçı ali ben bir camiide sarık ve cübbe ile namaz kıldırırken kendisinin de benim yanımda kıldığını fakat arkamda kılanların farklı farklı namazlar kıldığını görmüş. O zaman imam hatiplik yapıyordum. Neye işarettir.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu rüyada imamlık yapan kimsenin çevresine veya arkadaşlarına iyilik ve güzellikler için yol göstermesine, faydalı olmasına ve bazende örnek olacak şeyler yapmasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba..Bir ay içinde beni tanıyan 3 kişi beni rüyasında görmüş hepsi bir hafta aralıklarla arayıp iyimisin diye soruyorlar...Birinci rüyada ben normalde gercek hayatta evli 2 cocuk annesiyim bir tanıdık rüyasında eşimden boşandığımı ve başka bir adamla evlendiğimi görmüş yeni evime hayırlı olsuna gelmişlerİkinci rüyayı yakın bir dostum görüyor benim öldügümü duymuş herkes üzgünmüş cenazemi almaya gidiyorlarmış..Üçüncü rüyada bir arkadaşım dogum günüm oldugunu benim çok sevinçli oldugumu görmüş çocuklarımı bana sormuş ben sadece gülüyormuşum.....
  Üst üste beni rüyalarinda görmeleri düşündürdü beni hayır olsun insallah..yorumlarsanız sevinirim...

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba hanım kardeşim. Bütün bu görülen rüyalar hayırla yorumlanır. Birinci rüyan maddi anlamda veya başka sıkıntılarından kurtulmaya, ikinci rüyan ise uzun ve hayırlı bir ömre ve üçüncüsü ise bazı umursamaz tavırlar içerisinde olmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Mrb arkadaşım rüyasında beni çok güzel bir evde, beni ve kendisini havuzda yüzerken görmüş eşimide havuzu toprakla doldururken görmüş

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya senin için imkansız işlerin peşinden koştuğuna ve hırsıyla, inancıyla, kendine olan özgüveni ile bu işlerin üstesinden gelmeyi başarmak anlamında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 81011
arkadaşım rüyasında beni görmüş,  başkası beni rüyasında görmüş,  birinin seni rüyasında görmesi,  başkasının rüyasında görünmek,  arkadaşım beni rüyasında görmüş,  başkasının rüyasında beni görmesi,  rüyada başkasının beni görmesi