+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğin kişiyi mutlu görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada sevdiğin kişiyi mutlu görmek

  Reklam
  Sual: Rüyada sevdiğini mutlu görmek

  Selamün aleyküm. Rüyamda sevgilim alt katta balkon, bahçe gibi bir yerde uyuyordu. Bende pencereden ona bakıyordum. Sonra uyanıyor. Abisiyle havai fişek patlatıyorlar. Bizde onları izliyoruz. Bulunduğum yer ev değildi sanırım yurt gibi bi kurumdu. Sonra bahçeye iniyorum. Konuşuyoruz. Polis olmuş göreve gidecekmiş. Ben inanmıyorum ne zaman polis oldun diyorum kimliğini gösteriyor ve göreve gidiyor. Bende ona bakıp birileriyle konuşuyorum. Gerçek hayatta kendi işini yapıyor. Polis olma ihtimali bile yok. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. ? 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada sevdiğin kişiyi mutlu görmek


  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Bu rüya hayatında yeni ve hayırlı gelişmelerin yaşayanacağına tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 3. 3
  Misafir
  Rüyamda bir sınıftaydım 2 3 tane arkadaşım vardı orda da bir anda sınıfa aşık olduğum fakat polonyada yaşayan çocuk geliyordu. Hocamız herkesle onu tanıştırıken ben gidip kolumu omzuna atıp hocam o benim arkadaşım polonyadan geldi diyordum sonra çocuğunu yüzüne bakıp gülüyordum ve beni bir anda kucağına alıyordu daha sonrasında ben dizinde bir yara olduğunu görüyordum ne oldu diye sorduğumda ise "I believe, believe" yani "ben inanıyorum, inanıyorum." Diyordu. Bu ne anlama geliyor lütfen açıklar mısınız?

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaların olağanüstü bir tabiri yoktur. Genellikle hatırlamaya, özlemeye ve uzun süre devam edecek dostluk ve arkadaşlıklara işaret eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  Eskiden 2 kiz sevmistim ikiside beni sevmemisti boyle okuldayim yuruyom o 2 eskiden sevdigim kiz birbireleriyle konusyor bende onlerinden gectim.Bide herhalde bitanesinle goz goze geldik.Ne anlama gelir?

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya sadece bilinçaltına yerleşen duygu ve düşüncelerinden dolayıdır özel bir manası veya yorumu yoktur. Allah'u tealadan hayırlısını dilemelisin.

+ Yorum Gönder

rüyada sevdiğini mutlu görmek

rüyada sevdiğin kişiyi mutlu görmek

ruyada sevdigini mutlu gormek

rüyada birini mutlu görmekrüyada sevdiğin erkeği görmekRüyada sevdiğin birini mutlu görmekrüyada sevgilinin mutlu olduğunu görmek