+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada sevdiğin kişiyi görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

  Rüyada sevdiğin kişiyi görmek

  Reklam
  Sual: Rüyada sevdiğin kişiyi görmek ne anlama gelir bilgi verir misiniz Rüyada sevgiliyi görmek ne anlama gelmektedir ? ? 2. 2
  Fetva Meclisi
  Moderatör

  Cevap: Rüyada sevdiğin kişiyi görmek


  Reklam  Cevap: Sevdiğin kişiyi rüyanda görmek

  Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.

  Rüyada eski sevgili'yi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

  Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.

  Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

  Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine isarettir.


 3. 3
  Misafir
  Rüyamda Sevdiğim kişinin Başkasına hatta bir Çok kişiye Sözle yakınlık gösterdiğini gördüm bu Kötüye mü yorumlanır ?

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyaları tabir eden rüya tabircileri bu tür rüyaları psikolojik anlamda yorumlamışlardır. Sevdiğiniz kimseyi kıskandığınıza yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. 5
  Misafir
  İyi gunler ruyamda once yegenimi okul çıkışında gordum ve biseyden dolayi tirip atarcasina hareketler yaptim ve yola devam ettim, yolun devaminda sevdigim (fakat o bilmiyor) kizi gordum gercek hayatta hic konusmadik daha ama ruyamda sevdigim meraba diyip elimi sıktı tam elimi birakacagim zaman ben isaret parmagini cani acimayacak sekilde sıktım oda gozlerime bakti ve yola devam ettik. Lutfen bana yardimci olun baska soracak tanidigim yok yardim ederseniz cok yardimci olmus olursunuz tesekkur ederim...

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Bu rüyanın özel bir tabiri yoktur. Bilinçaltına yerleşen düşüncelerinden dolayı görülebilir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek en doğru olanıdır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder