+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kaçırılmak ne anlama gelir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir
  Reklam

  Rüyada kaçırılmak ne anlama gelir?

  Reklam

  Rüyada kaçırılmak ne anlama gelir? Mumsema Slm ben 20 yaşındayım rüyamda beni kaçırdılar zorla bulgaristana kaçırdilar kotu iğrençlikle dolu bieve goturduler beni kurtulmaya çalıştım burdan çikiş yok dediler çok ağladım annemi babami bida goremicem diye korktum bunun yorumu nedir sizce

 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Aleykum selam. Rüyada kaçırılmak olumsuzluklara işaret eder. Kimseyi kırmak, üzmek ve geri çevirmek istemeyişi nedeni ile iyi niyetinin su istimal edileceğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. 3
  Misafir
  Ben rüyamda bir kız ile kaçırıliyorum.. Arabada oturup sohbet ediyoduk ve arabaya biri binip bizi götürüyodu ben polisi ariyodum ama konusamiyodum poliste benimle dalga geciyodu. Sonra bi benzin istasyonunda duruyoduk. Orda da kızla ben tuvalete gidip kaçmayı düşünüyoduk. tuvaletin önünde yaşlı adamlar vardı ama zombi gibilerdi suratları felan. Ben arabanin kapısı acık ve şoför koltuğu boş bi şekilde görünce kızla birlikte arabaya atlayip kaciyoruz. Ben arabayı kullanıyodum ama bi kamyonet kacmamiza izin vermiyodu ve en son olarak araba yola devam etmiyodu. Sonra da yakalaniyoduk

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada kaçırılmak genellikle sizi çok takip eden ve rahatsız eden kimseye yorumlanır. Kaçırıldıktan sonra kurtulmak ise baskılar karşısında susup her şeyi içine atmaktan patlama noktasına gelecek, en sonunda tepkisini göstererek bu kişiyi hayatından kalıcı olarak çıkaracak ve büyük bir dertten kurtulacaktır.

 5. 5
  lockam
  Üye
  Gercek hayatta eski sevgilimin karisi hamile..duydum uzuldum..sonra ruyamda sevgilime soruyorum oglun olsun diye evlendin hamile biraktin diye kiziyorum..oda bana hayir oglum olmayacak kizim olacak adida fatma olacak diyor..gercek hayatta eski sevgilimin annesinin adi fatma bu ara.ama kendisiyle konustum..ruyami anlattim oglum olacak dedi..

 6. 6
  arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar kıskanmaya ve yeni kapıların açılmasına tabir edilir. Ayrıca hamile olan kimsenin de evladının olacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. 7
  Misafir
  Ruyada bircok adam beni ve bazi insanlari kaciriyordu.sonra onlardan kurtuldum

 8. 8
  arifselim
  Yönetici
  Rüyada kaçırılmak takip edilmek ve bu takiplerden bunalmaya yorumlanır. Kurtulmak ise bu tür sıkıntıları atlatacağınıza ve sürekli içinize attığınız şeylerin artık tekrar etmeyeceği şeklinde tabir edilir.

 9. 9
  Misafir
  Ben rüyamda bir kişi nin sen benim nişanlımsın deyip beni bir eve götürdü ve odaya koyup kilitledi ama ben evliyim

 10. 10
  arifselim
  Yönetici
  Bu rüya görüldüğüne benzer şekilde tabir edilir yani sizi göz hapsine alan ve rahatsız ederek takip eden birisini varlığına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. 11
  Misafir
  Rüyamda pencerenin önünde beni gördüler ve kaçırmaya geldiler zorla eve girmeye çalıştılar ve girdiler

 12. 12
  arifselim
  Yönetici

  Reklam


  Bu rüya senin için gerçek hayatta iyi niyetini ve iyiliklerini suistimal eden ve bunu kullanan bazı kimselerin varlığına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu